Jump to content

News

• Administrative announcementA fost lansata o noua tema kround.
    Iunie 3, 2018
  • LogoA fost lansat noul logo kround.
    Aprilie 15, 2018
  • CommunityAm atins numarul de 2.000 membri pe forum.
    Martie 4, 2018
Sign in to follow this  
Nepotu

Reclamatie Alexandru

Recommended Posts

1. Nick-ul tau:Nepotu

2. Nick-ul celui reclamat: Moderatorul Alexandru

3. Steam-ul celui reclamat:Nu am mai apucat sa il iau

4. Motiv: da mute cand vrea el, aparent nu mai am voie sa vorbesc nici pe chat ce vreau iar daca ceva nu este pe placul lui spune ca sunt arogant. Are aere de mare owner sau ce se crede acest copil. Din cate stiu un admin trebuie sa fie capabil sa tina in frau anumite situatii nu sa o arda pe smecherii, si nu permit unui copil sa fie tare in gura cu mine

5. Dovada:Ban ul pentru amenintari cica    + nu am facut printscreen la toate gag urile date de el pentru ca asa i se scoala lui, unui copil ce doneaza si el 20 e si se da drept mare player si mare pula pe bascula cand lui ii bate foamea in geam.

6. Comentarii aditionale:Macar Owneru sper ca e capabil sa se ocupe de situatia asta + ca un server nu se intretine cu membrii staff de 13-15 ani. Pacat de server, e frumos insa unii din staff il strica. Daca vrei staff matur lasa mi mesaj privat eduard, o zi buna

Nu stiu ce aveti toti cu prieteni. Baiete, eu cu tine nu sunt prieten, nici cu adminii nici cu nimeni. Suntem oameni, eu nu te cunosc si nu ma intereseaza persoana ta. Probabil ai si tu 15 ani si ma iei pe mine cu prietene. Te rog frumos, putin respect. Si nu ma intereseaza ca ban ul e de 24 de minute, pe mine ma deranjeaza atitudinea si ingamfarea acestui admin + ca din cate tin eu minte, avand un trecut pe star play daca ai auzit de acea comunitate, doar adminii raspund la reclamatii. Deci tu esti cam in plus. 

#contra 

1.Ai grija de atitudinea ta nu cere nimeni respect reciproc dar nu trebuie sa dai dovada de superioritate

2.Nu cred ca era greu sa faci 1 2 poze la gag-uri ori sa ii copiezi hack-ul si steam-ul 

3.CaponitaJunior are grad pe server la fel ca si mine , nu cred ca ar trebui să îl atentionezi despre asta înainte să scrii ceva informeazate (puteai sa dai un ochi pe forum la reclamati/cereri helper)

4.Nu mai specifică alte comunități nu esti singurul care a fost si in alte comunități , se considera reclama .

#contra CLAR , injuri foarte mult .. putin respect macar 🙂

Edited by REALTEK
Sa pun logo-ul cu contra:))

Frate hai sa iti explic dc ti-am dat ban 24 de minute.Ti-am acordat ban 24 de minute pe motiv 2/2 Gag+amenintari am colegii mei martori+playeri normali

Data viitoare cand mai faci o reclamatie vino cu niste dovezi pwp jos :)

#contra

Lipsa de dovezi + ce-i cu "Daca vrei staff matur lasa mi mesaj privat eduard" daca vrei helper, fa o cerere pe forum, dar nu cred ca vei lua, dai dovada de superioritate

On 12/6/2018 at 3:54 PM, ProLogPro said:

#contra 

1.Ai grija de atitudinea ta nu cere nimeni respect reciproc dar nu trebuie sa dai dovada de superioritate

2.Nu cred ca era greu sa faci 1 2 poze la gag-uri ori sa ii copiezi hack-ul si steam-ul 

3.CaponitaJunior are grad pe server la fel ca si mine , nu cred ca ar trebui să îl atentionezi despre asta înainte să scrii ceva informeazate (puteai sa dai un ochi pe forum la reclamati/cereri helper)

4.Nu mai specifică alte comunități nu esti singurul care a fost si in alte comunități , se considera reclama .

#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this