Jump to content
Sign in to follow this  
Radiaction

[Crere] Afiliere DARK.KROUND.RO

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nume: Radiaction
2. Nick detinator: RadiactionR, P0w3r
4. Varsta: 15
5. Firma la care este hostat: Un vps cumparat de la - potionhost.com
6. De cat timp este deschis:De cateva zile
7. Numar de sloturi: 100
8. Adresa IP: 188.212.100.51:25565
9. Link gametracker:https://minecraft-mp.com/server-s228881
10. DNS dorit: DARK.KROUND.RO
11. Contact detinator (Discord): Radiaction#7903

12. Tip Server(CS:GO,SA:MP,etc): minecraft
13. Categorii dorite:(Ex:Anunturi,Cerere Helper):

Regulament

Anunturi

Cereri Grad

Cereri Unban

Cereri Parteneriat

Reclamatii

Raportari buguri/probleme

Propuneri

Discutii

Edited by Radiaction

Ba  nu stiu ce sa zic,am intrat pe server din cate am vazut momentan ai doar sectiunea de skypvp,ironia sortii fix preferata mea si da,am gasit deja bottle xp si dmd :)),btw mi se pare cam simplut serverul(nu ma refer la design sau chestii ma refer la modalitatea de joc,e prea ez) si mai are si lag din cand in cand,o sa iti dau pro si sper sa continui munca si sa rezolvi problema cu lagul ca e super enervanta,daca vrei sa vorbim despre asta te aspept cu un dm pe discord P0w3r♛#4786 o sa dau un edit cu votul decisiv peste cateva zile daca mai e cerea deschisa. 

ps:vezi ca e ceva in neregula cu potiunile gen cand le aruc jos imi da mesajul "sorry bu u can't use that there"

verditct final #pro

54 minutes ago, P0w3r said:

Ba  nu stiu ce sa zic,am intrat pe server din cate am vazut momentan ai doar sectiunea de skypvp,ironia sortii fix preferata mea si da,am gasit deja bottle xp si dmd :)),btw mi se pare cam simplut serverul(nu ma refer la design sau chestii ma refer la modalitatea de joc,e prea ez) si mai are si lag din cand in cand,o sa iti dau pro si sper sa continui munca si sa rezolvi problema cu lagul ca e super enervanta,daca vrei sa vorbim despre asta te aspept cu un dm pe discord P0w3r♛#4786 o sa dau un edit cu votul decisiv peste cateva zile daca mai e cerea deschisa. 

ps:vezi ca e ceva in neregula cu potiunile gen cand le aruc jos imi da mesajul "sorry bu u can't use that there"

Da, am observat acea problema acum vor fi reparate imi pare rau de greselile intampinate m-am grabit sa il termin si am uitat te ele , am rezolvat lagul acum urmeaza sa fac mai bine sectiunea skypvp si o sa adaug skyblock.

Posted (edited)

Momentan probabil ca foloseste serviciile potionhost pentru flood/scan/ddos si consuma toata banda de asta e lag.. si o sa se rezolve curand. de asta nu merge serverul..

PS: LAGUL A FOST REZOLVAT!!

Edited by Radiaction

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this