Jump to content
Sign in to follow this  
ggXxYoYoxXgg

Reclamatie

Recommended Posts

1. Nick: ggXxYoYoxXgg
2. Persoana reclamata: AlbastrelBA
3. Fapta: Mute fara motiv
4. Dovada:image.png.a407f06377fdc27669727cb3bb6dfb85.png
5. Comentarii aditionale: De ce mi-ai dat mute? Nu am injurat nu nimic! Primesti helper si te crezi mare? Cer warn acestui player!

image.png

• Sad 1

Salut! De cand ai intrat pe server, ai incerc sa creezi numai probleme. La inceput, ai incercat sa 'te tragi de sireturi' cu moderatorii, iar acestia te-au avertizat prima oara (se pot verifica log-urile). Dupa aceea, ai inceput sa jignesti un jucator. Dovada aici: P2o3Hft.png

O zi buna! Data viitoare sa incerci sa nu mai faci probleme.

Just now, AlbastrelBA said:

Salut! De cand ai intrat pe server, ai incerc sa creezi numai probleme. La inceput, ai incercat sa 'te tragi de sireturi' cu moderatorii, iar acestia te-au avertizat prima oara (se pot verifica log-urile). Dupa aceea, ai inceput sa jignesti un jucator. Dovada aici: P2o3Hft.png

O zi buna! Data viitoare sa incerci sa nu mai faci probleme.

Arata-mi limbajul vulgar!

1 minute ago, ggXxYoYoxXgg said:

Unde am folosit limbaj Vulgar? Arati tu mie

Limbajul vulgar include si jigniri fata de alti playeri, nu sanctionam doar pentru cuvinte vulgare dar si pentru jigniri. 

Just now, Steiner said:

Limbajul vulgar include si jigniri fata de alti playeri, nu sanctionam doar pentru cuvinte vulgare dar si pentru jigniri. 

Ce te bagi? Nu esti administrator. Ai spus ca doar administratorii pot sa raspunda!

Nu stiu pe ce lume traiesti dar mie "taran imputit" mi se pare o ofensa si pe langa acest lucru nu ai voie sa scrii cu caractere de genul pe chat.
#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this