Jump to content
Sign in to follow this  
zTheWolf69

Cerere Helper #3

Recommended Posts

? Prenume:David

? Nick:zTheWolf69

? Varsta:14

? Tara/Oras:Romania/Arad

? Discord:zTheWolf69#2901

? Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte):Salut,sunt David am 14 ani sunt in clasa a 8 a B la liceul de arte"Sabian Dragoi",din a 9 a vreau sa ma duc pe arhitectura.Sunt pasionat de matematica fizica engleza tehnologie desen si pictura.Sunt un copil exemplu la scoala invat bine,sunt linistit imi fac treaba cum trebe daca ma respecti te respect.Dupa ce imi termin temele si invat intru pe Pc si imi petrec restul zilei aici,daca nu stau pe pc toata ziua ma duc afara sa ma plimb.Ca sporturi practic:polo pe apa,inot si fotball.

? Poti comunica si in alte limbi?:Da,cat de cat engleaza

? De ce doresti sa faci parte din STAFF?:Vreau sa fac parte din staff deoarce sunt foarte activ imi petrec mult timp pe server si vreau sa am posibilitatea mai mare de  a ajuta mai mult playeri 

? De ce crezi ca o sa fii aceptat?:Cred ca o sa fiu acceptat deoarce am un comporament pentru un helper,ajut playeri sunt foarte activ

? Ai citit regulamentul?:Desigur

? Poza cu orele jucate (scoreboard):https://imgur.com/H8mNWb0

? Comentarii aditionale:Mersi pentru timpu acordat.PWP<333

Edited by zTheWolf69

18 minutes ago, zTheWolf69 said:

poate chiar si hack sau

Ca Helper nu te ocupi de Hackeri.

18 minutes ago, zTheWolf69 said:

sunt eleve

Romana 1-0

Lasand aceste lucruri la o parte vad ca chiar vrei sa fii Helper deoarece ai revenit cu alte cereri chiar daca ai fost respins, asa cred ca meriti o sansa #pro 

#contra

Chiar daca-ti admir ambitia si pasiunea , cererea nu este una foarte buna , ma asteptam la mai bine avand in vedere ca esti ''un veteran'' . Poate daca o vei edita si o vei face mai buna imi voi schimba votul ... pana atunci , votul meu ramane neschimbat . 

34 minutes ago, saru said:

Chiar daca-ti admir ambitia si pasiunea , cererea nu este una foarte buna , ma asteptam la mai bine avand in vedere ca esti ''un veteran'' . Poate daca o vei edita si o vei face mai buna imi voi schimba votul ... pana atunci , votul meu ramane neschimbat . 

#contra

2 hours ago, saru said:

#contra

Nu e cea mai stralucita cerere,dar hai sa apreciem daruirea si perseverenta ❤️

#pro 

Haide sa vedem daca de data asta reusesti, eu iti urez toata bafta!

Apreciez perseverenta si consider ca meriti o sansa.

#pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this