Jump to content
Sign in to follow this  
adrianG151

Cerere helper adrianG151

Recommended Posts

► Prenume: Adrian

► Nick: adrianG151

► Varsta: 17

► Tara/Oras: Piatra Neamt

► Discord: adrianG#3051

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Sunt o persoana calma in general si ma descurd bine in postura de staff a unui server de mc/csgo. Am un limbaj controlat, nu injur prea des scriu corect gramatical si ma inteleg bine cu oamenii. Am un simt al umorului bun, tin la glume. Sunt deschis sa imi fac prieteni noi prin staff.

► Poti comunica si in alte limbi?: Da, engleza destul de bine.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece din cate am observat serverul are nevoie de helperi iar eu cred ca sunt portivit pentru asta.

► De ce crezi ca o sa fii aceptat?: Deoarece am experienta indelungata in adminarea serverelor de csgo si minecraft. 

► Ai citit regulamentul?: Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard):

1654173354_orejucate.jpg.11fa173daebc0f16e51db0d719e0cbb4.jpg

► Comentarii aditionale: -

Just now, Paululv2 said:

#contra Descrierea nu are 50 de cuvinte si cererea nu e prea convingatoare

Descrierea are mai mult de 50 de cuvinte si nu inteleg ce ar trebui sa mai scriu sa fie mai convingatoare

Da imi pare rau acum am observat , descrierea are 50 de cuvinte dar ar fii trebuit sa scrii despre cum ajuti playeri la momentul actual , pentru ca nu conteaza gradul pe care il ai trebuie sa ajuti pe cineva care te intreaba ceva sau are nevoie de ceva ca sa formam o comunitate mai frumoasa si mai unita 

Descrierea personala nu este prea detaliata, dar totusi consider ca meriti o sansa

#pro

10 hours ago, adrianG151 said:

Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Sunt o persoana calma in general si ma descurd bine in postura de staff a unui server de mc/csgo. Am un limbaj controlat, nu injur prea des scriu corect gramatical si ma inteleg bine cu oamenii. Am un simt al umorului bun, tin la glume. Sunt deschis sa imi fac prieteni noi prin staff.

Din cate am văzut eu în chat te cerți cu unii jucători și nu ești atât de calm pe cât spui. Te-ai făcut observat foarte urat pe chat când eram eu online, iar cererea este neconvingatoare deoarece nu ai scris aproape nimic despre tine în viata reala. 

Poți ajuta jucătorii și fără grad

#contra

De fiecare data cand un player intreaba ceva eu il ajut, iar legat de cum vorbesc pe chat, nu ma cert pentru ca imi place mie, ma cert pentru ca ceva nu imi convine, cum au fost mute-urile date de tine pentru spam ieri, probabil la asta te referi. Poate m-ai vazut tu intr-o postura mai proasta. Iar legat de descriere, voiai sa scriu si unde invat, cand m-am nascut, unde m-am nascut si alte informatii irelevante cu gradul?

1. În întâmplarea cu mute ul ai început sa te cerți cu mine după mi au făcut reclamatie pe forum, certandu te cu mine adaugi comentarii irelevante

2. Acolo scrie descriere personala în caz ca nu te au uitat

Rămân la opinia mea despre tine. Atât am avut de spus 

Succes

#contra descrierea personala contine prea putine lucruri despre tine ca persoana si instigi la cearta.

Edited by georgestefan7

#pro  Consider ca meriti o sansa !

#pro

Merti o sansa. Am auzit de la alte persoane care si-au exprimat parerea mai sus ca nu ai fost prea cuminte, dar eu consider ca o persoana se poate schimba. Asa ca iti dau pro. Sper sa nu-mi regret decizia mai tarziu,

Zi faina si succes!

Edited by Hoshi

#contra

Nu cred ca ai citit regulamentul 🤔

h9jmc9g.png
Daca stii ce zic.

Nu pare sa ai o reputatie prea pozitiva. Incearca sa iti revizuiesti comportamentul si creaza ti o imagine mai pozitiva in fata Staff-ului. Te astept cu o alta cerere peste 3 zile sau mai mult daca consideri ca e nevoie.

Pana atunci,

#respins

#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this