Jump to content
Sign in to follow this  
georgestefan7

Cerere grad.

Recommended Posts

► Prenume: George

► Nick: georgestefan7

► Varsta:  13

► Tara/Oras: Buzau Romania

► Discord: georgestefan7#1068

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Sunt George, am 13 ani si sunt in clasa a 7-a. Sunt o persoana calma, prietenoasa si care tine la glume. Imi place sa ajut dar nu sa dezamagesc, sunt darnic si sociabil dar daca cineva intrece masura nu pot sa il ignor  si ii raspund intr-un mod acceptat de regulament 😄

► Poti comunica si in alte limbi?: Da, in engleza.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Pentru ca stafful curent nu este on  prea des, la helperi ma refer. Dupa cum stiti eu am fost mereu activ  si  am ajutat playerii la nevoie. 

► De ce crezi ca o sa fii aceptat?: Pentru ca am fost cel mai activ helper dupa parerea mea si as merita o a doua sansa.

► Ai citit regulamentul?: Da si nu am nimic impotriva lui

► Poza cu orele jucate (scoreboard):image.png.2dfb43c88380ec094d4406beb6966597.png

► Comentarii aditionale: Am avut un moment de ne seriozitate dar daca as mai primi o sansa o sa am grija la ce fac si ce nu fac.

Edited by georgestefan7

#contra Mi se pare ca ai primit remove pe merit , nu era greu sa mai stai 6 zile pana sa nu mai iei un warn dar ma rog .

34 minutes ago, georgestefan7 said:

Pentru ca stafful curent nu este on  prea des, la helperi ma refer

Daca ar fi si mai multi helperi ar fi de folos...

3 hours ago, georgestefan7 said:

De ce crezi ca o sa fii aceptat?: Pentru ca am fost cel mai activ helper dupa parerea mea si as merita o a doua sansa.

Sunt de acord ca ai fost activ și ca ai ajutat playerii și ți-aș fi dat a doua sansa pana când am văzut asta. 

29 minutes ago, kTudor said:

image.png.df93c6b25549e7415346805ed1f2a860.png, nu cred ca trebuie spus altceva, #contra 

Asa ca votul meu final va fi contra îmi pare rău. 

#contra

#contra

Ai fost activ si ti-ai facut treaba, dar din poza de la voturile de mai sus + ca ai primit remove pe merit nu pot sa fiu de acord cu o a doua sansa momentan.

Desi intradevar erai activ si nu am avut niciodata vre-o cearta cu tine, consider ca ai primit remove din motive bine intemeiate.

Pana cand mai trece timpul si vom vedea o schimbare in comportamentul si limbajul tau,

#contra

#contra

Sunt sigur că momentele de neseriozitate se vor repeta și vei ajunge în aceeași situație

19 hours ago, georgestefan7 said:

► Comentarii aditionale: Am avut un moment de ne seriozitate dar daca as mai primi o sansa o sa am grija la ce fac si ce nu fac.

#respins

Nu cred ca mai este nevoie sa adaug nimic toate argumentele le gasesti mai sus.

#closed

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this