Jump to content
Sign in to follow this  
nightwisT

Cerere recuperare grad - nightwisT -

Recommended Posts

►Prenume: Alex
►Nick: nightwisT
►Grad/Rank detinut: Moderator
►Motivul pierderii gradului/rank-ului: Pentru ca asa am decis ca este nevoie de pauza.Aveam o activitate foarte mica si m-am gandit ca ocup degeaba locul ca membru Moderator.
►De ce doresti gradul/rank-ul inapoi?: Deoarece m-am gandit mai bine si am vazut ca nu sunt suficienti membrii staff.Cand am intrat pe server mi-am adus aminte de nostalgiile ca membru staff,amintirile de la primul ban ca moderator pana la primul mute ca helper.

►Ai citit regulamentul?: Da
►Coemntarii aditionale: Daca nu se poate sa revin ca  moderator pot revenii ca membru Helper.Va iubesc pe toti semnat night ❤️ .

Sa fiu sincer, am incredere in tine si stiu ca esti un membru staff bun dar pur si simplu ai renuntat dintr-o data, fara nimic spus iar despre activitatea ta, nu era chiar foarte mica (in timpul scolii). Simt ca a fost o decizie foarte inmatura, sper ca vei reveni ca helper, dar deocamdata de la mine ai #contra

• Like 1

45 minutes ago, nightwisT said:

Pentru ca asa am decis ca este nevoie de pauza.Aveam o activitate foarte mica si m-am gandit ca ocup degeaba locul ca membru Moderator.

Decizia ta a dat de dovada de nepasare e ca si cum ai iesi din staff fara sa spui nimic si ti ai facut o reputatie destul de proasta dar sunt sigur ca se va remedia, daca vorbeai cu oricare din membri staff despre ce te a tinut pe tine sa nu mai fii activ poate te intelegeam si te sfatuiam sa te invoiesti , in nici-un caz sa iesi din staff.

Votul meu este strict parerea mea si eu cred in contrinuare ca de cand ai iesit din staff a aparut o majora schimbare in cooperarea noasta ca staff.

E nevoie de tine in staff #pro 

• Like 1

#pro

Dacă vei fi activ cred că ai merita gradul înapoi, dar data viitoare când renunți nu vei mai primi o șansă.

• Like 1

2 hours ago, kTudor said:

Sa fiu sincer, am incredere in tine si stiu ca esti un membru staff bun dar pur si simplu ai renuntat dintr-o data, fara nimic spus iar despre activitatea ta, nu era chiar foarte mica (in timpul scolii). Simt ca a fost o decizie foarte inmatura, sper ca vei reveni ca helper, dar deocamdata de la mine ai 

Eu stiu motivul tau, de mult simteai ca vrei o pauza insa nu ai vrut sa superi pe cineva sau sa iesi intr-un moment cand era nevoie de staff. 

Ma bucur ca te-ai decis sa te intorci totusi. 

#pro

Edited by Steiner
  • Like 1

#pro

Esti un membru staff foarte bun, dar incearca sa nu mai renunti fara un motiv anume. Bine ai revenit .

• Like 1

Mai discutam despre Moderator, daca te tii de treaba. Momentan ramai la Helper.

#acceptat

#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this