Jump to content
adrianG151

Cerere helper adrianG151

Recommended Posts

► Prenume: Adrian

► Nick: adrianG151

► Varsta: 17

► Tara/Oras: Piatra Neamt

► Discord: adrianG#3051

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Sunt un baiat de 17 ani in clasa a 11-a caruia ii place sa joace jocuri video si sa mearga la sala. Am un simt al umorului dezvoltat si tin la glume, dar pot fi si serios cand e nevoie. Sunt o fire calma de obicei dar ma enervez uneori la jocuri precum CS:GO si LoL.

► Poti comunica si in alte limbi?: Da, engleza fluent.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece cand intru pe server deseori nu vad membri din staff online, uneori foarte putini si as putea fi mai activ pe server facandu-mi treaba de helper

► De ce crezi ca o sa fii aceptat?: Deoarece ultima data am fost acceptat dar nu am trecut testul. De data asta sunt pregatit.

► Ai citit regulamentul?: Da si sunt complet de acord cu el

► Poza cu orele jucate (scoreboard): 2019-09-28_12_55_52.png.65f806480cf4364ec30ee993f0f85431.png

► Comentarii aditionale: -

Posted (edited)
1 hour ago, adrianG151 said:

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Sunt un baiat de 17 ani in clasa a 11-a caruia ii place sa joace jocuri video si sa mearga la sala. Am un simt al umorului dezvoltat si tin la glume, dar pot fi si serios cand e nevoie. Sunt o fire calma de obicei dar ma enervez uneori la jocuri precum CS:GO si LoL.

Această descriere personală în mare parte se bazează pe hobby-urile tale, și este foarte scurtă, la fel de scurtă ca și descrierea portetului tău moral.

1 hour ago, adrianG151 said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece cand intru pe server deseori nu vad membri din staff online, uneori foarte putini si as putea fi mai activ pe server facandu-mi treaba de helper

Înțeleg la ce te referi, dar nu se poate ca întotdeauna să fim toți online, sunt sigur că și ceilalți membri staff mai au și probleme/treburi de rezolvat IRL. Nu putem să stăm toți 8/24 pe un singur joc.

Overall, decizia mea este strict pentru descriere, și foarte puțin pentru dorință.

#contra

Edited by Gowwther
  • Like 1

Posted (edited)

Am recitit cererea. Descrierea insuficienta si nu pot sa scot de acolo decât ce fel de hobby ai tu. 

#contra

Si sincer, ai primit o sansa in ciuda faptului ca ai jignit un membru staff dar nu ai profitat de ea. Nu mai meriti inca una. 

Edited by Steiner
  • Like 1

#contra

Noi nu putem fi roboti sa stam 24/7 pe server. Cat despre descriere nu are 50 de cuvinte și nici nu te descrie pe tine ca caracter. 

#contra Nu putem fi mereu online sa stam dupa coada playerilor, iar descrierea ta este prea scurta.

33 minutes ago, Steiner said:

#contra

Eu rămân la părerea mea. Nu am crezut că ai abilitatea de a face parte din staff încă de la prima cerere, iar acum, dupa ce ai picat testul, sunt mai convins ca înainte. 

Ma gandeam ca la clasa a 11-a si dupa atatea cereri, mai imbunatatesti si tu descrierea aia.

#respins

#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.