Jump to content
Sign in to follow this  
TaviQS

Cerere helper - TaviQS

Recommended Posts

Prenume: Octavian .

Nick:TaviQS.

Varsta:13 ani.

Tara/Oras: Romania,Baia Mare.

Discord:#4059.

Descriere personala (minim 50 de cuvinte):Salut sunt Tavi si sunt un copil darnic si cuminte.Mine imi place sa fac sport si sa ma joc pe calculator,sportul meu preferat este fotbalul pe care il practice de 1 an si jocul meu preferat este minecraftul .Pe langa toate astea imi place sa ajut oamenii si sa ii fac fericiti .Asta sunt eu un copil simplu.

Poti comunica si in alte limbi?:Intaleg unele cuvinte in engleza dar mai greu cu vorbitul.

De ce doresti sa faci parte din STAFF:Doresc sa fac parte din STAFF pentru ca sunt un player activ si vreau sa ajut playeri de pe server .

De ce crezi ca o sa fi acceptat?:Eu cred ca o sa ma aceptati pentru ca sunt active si cred in mine

Ai citit regulamentul?:Da

Poza cu orele jucate (scoreboard):2019-10-15_21_06_42.thumb.png.7a096c09528ff701480f45165b3c6ae2.png

Comentari aditionale: Multumesc de timpul acordat.

8 minutes ago, TaviQS said:

Discord:#4059

Discord invalid

Greșeli gramaticale repetate în toată cererea, iar descrierea personala este doar fizica nu vad descrierea morala care este cea mai importanta. 

Modelul este copiat de mana. 

#contra

• Confused 1

Voi fi sincera, ai probleme nu doar de scriere dar si de exprimare. Ai multe greseli, ar fi trebuit sa recitești cererea. 

Pe langa asta, descrierea are lipsuri. Stiu ca se cere si hobby-uri, dar asta nu înseamnă ca doar despre ele trebuie scris.

Cand faci o descriere trebuie sa te prezinți unor straini, sa ii faci pe cei ce iti citesc cererea sa te "cunoască" cat de mult posibil. 

Revino peste 3 zile si incearca sa te pui in locul celor care vor citi cererea, si intreaba-te daca tu ai accepta-o. 

#contra

Edited by Steiner
  • Haha 1

#contra

Ai o grămadă de greseli de ortografie și exprimare.

Cand ți se cere o descriere personala trebuie sa explici cum ești tu ca om cu calități sau defecte. 

Îmi pare rău dar eu o sa îți dau contra. 

Poți reveni peste 3 zile cu o alta cerere mai decenta. 

Edited by nightwisT

18 minutes ago, TaviQS said:

De ce doresti sa faci parte din STAFF:Doresc sa fac parte din STAFF pentru ca sunt un player activ si vreau sa ajut playeri de pe server .

Nu este un motiv chiar foarte convingător. 

14 minutes ago, ValentinVali18 said:

Discord invalid

Greșeli gramaticale repetate în toată cererea, iar descrierea personala este doar fizica nu vad descrierea morala care este cea mai importanta. 

14 minutes ago, Steiner said:

Pe langa asta, descrierea are lipsuri. Stiu ca se cere si hobby-uri, dar asta nu înseamnă ca doar asta trebuie scris.

Cand faci o descriere trebuie sa te prezinți unor straini, sa ii faci pe cei ce iti citesc cererea sa te "cunoască" cat de mult posibil. 

Sunt foarte sigur ca ai mei colegi au exprimat aceste doua opinii ale mele asupra acestei cereri, intr-o maniera buna. 

#contra

Edited by Gowwther

#contra

1. Puteai da un copy/paste la model după cum scrie și acolo.
2. Trebuie să mai lucrezi la exprimare și să ai grija la gramatică.
3. Copiază corect și numele de pe discord, nu doar tagul.

• Thanks 1

32 minutes ago, TaviQS said:

Doresc sa fac parte din STAFF pentru ca sunt un player activ si vreau sa ajut playeri de pe server .

33 minutes ago, TaviQS said:

.Mine imi place

33 minutes ago, TaviQS said:

Intaleg

si multe alte greseli gramaticale, poti ajuta playerii si ca jucator, din partea mea #contra  cerere facuta in batjocura.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this