Jump to content
Sign in to follow this  
RaReSKiiNG

Cerere Helper - RaReSKiiNG

Recommended Posts

► Prenume:Buna ziua , ma numesc Alexandru Rares .

► Nick:Nickname-ul meu pe server este : RaReSKiiNG . Numele din joc este la fel cu numele de pe forum .

► Varsta: Am minunata varsta de 15 ani 2 luni si 10 zile .

► Tara/Oras:Eu inainte sa plec in Franta locuiam in Bistrita-Nasaud. In Franta locuiesc in Aix-Les-Bains , iar codul postal al orasului in care locuiesc este 73100.

► Discord:Pe Discord ma numesc RaReSKiiNG , iar hastag-ul este #1320.

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte):Salut ma numesc Alexandru Rares am 15 ani si sunt din Franta , Aix-Les-Bains .Sunt un baiat cu experienta, comunicativ, receptiv si imi place sa fac lucrurile asa cum se cuvine.Sunt activ, serios , generos , capabil , glumet atunci cand este cazul,imi place sa îmi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni, îmi plac foarte mult jocurile si sa ii respect pe cei din jurul meu,sunt foarte ascultator , sunt o fire calma nu ma enervez foarte repede, am cei 7 ani de acasa. Nu ma dau in vant dupa lucruri de nimic dar le fac cu seriozitate pe cele care necesita atentie,rabdare si docilitate.Am capabilitatea de a recunoaste cand gresesc si de a imi recunoaste greseala.Am un limbaj corect gramatical si demn de aceasta functie.

► Poti comunica si in alte limbi?:Da , pentru ca locuiesc in Franta de 3 ani jumatate vorbeste 2 limbi fluent in afara de romana si stiu sa ma exprim putin si in spaniola deci pot spune ca stiu 3 limbi . Vorbesc urmatoarele limbi : Engleza , Franceza si Spaniola.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?:Doresc sa fac parte din STAFF pentru ca sunt un player activ cu experienta in acest domeniu si pot aduce o gramada de benefici server-ului .

► De ce crezi ca o sa fii aceptat?:Cred ca o sa fiu acceptat pentru ca am o aplicatie convingatoare , am multe ore jucate si pot ma exprim corect gramatical . 

► Ai citit regulamentul?:Da , am citit regulamentul si sunt pregatit pentru test. 

► Poza cu orele jucate (scoreboard):https://imgur.com/a/WMSv1IO

► Comentarii aditionale:Nu

5 hours ago, RaReSKiiNG said:

pot ma exprim corect gramatical

Imi place sa caut nod in papura :))

Cererea este okay, pari o persoana serioasa si ai orele necesare. 

Nu am nimic de reprosat, succes. 

#pro

#pro

Cerere completata decent, fără greșeli de ortografie.

La prima impresie ești o persoana decenta. 

#pro

Cererea e ok, iar pe server nu am văzut să faci probleme (sau nu eram online dacă s-a întâmplat).

image.png.f74bef074a5f4427c5ae1290e04da068.png

Pot spune că ai o cerere extraordinară, cu niște cuvinte de om cult. Nu te-am văzut să faci probleme pe server, cât și mica greșeală din cerere, nu se mai „simte”;

19 hours ago, RaReSKiiNG said:

„locuiesc in Franta de 3 ani jumatate vorbeste 2 limbi fluent”

Nu este o mare defecțiune, și din partea mea îți doresc succes la teste.

Edited by Gowwther

#pro

Imi place cum te ai exprimat în cererea ta, pari o persoana de treaba, fără greșeli, iar pe server nu te am văzut făcând probleme. Succes! 

#pro Cererea este una corect formulata , nu am nimic de reprosat , bafta in a obtine gradul.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this