Jump to content
Sign in to follow this  
Coffy

cerere helper

Recommended Posts

► Prenume: Adrian

► Nick:Coffy

► Varsta: 14 ani

► Tara/Oras: Chisinau/Moldova

► Discord: Coffy#9809

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): buna. sunt comunicabil, prietenos si social. nu injur si sunt un ajutor foarte bun. sunt din chisinau si cred ca pot gasi limba comun ca mai multi din modova. pot controla linistea si atentia de pe server. nu imi permit sa ma socot mai presus de cat altii.

► Poti comunica si in alte limbi?: in engleza

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: doresc sa ajut alti jucatori care nu au destula experienta pe server si sa ii ajut. in plus deja am ajutat o multime de playeri, si cred ca merit sa am helper

► De ce crezi ca o sa fii aceptat?: pentru ca cred ca merit.

► Ai citit regulamentul?: of course

► Poza cu orele jucate (scoreboard):2019-10-22_16_31_25.thumb.png.be76c89d623e1ef5311eec4338c08c7e.png

► Comentarii aditionale: inainte de kyblock, aveam 9 zile

#contra 
Nu stiu cum poti fii un model pentru playeri atata timp cat nu stapanesti bine limba romana si nici nu te-am prea vazut activ pe chat.
„pentru ca cred ca merit.„ , „sunt din chisinau si cred ca pot gasi„ nici macar numele propriului oras nu ai putut sa il scrii cu litera mare.

1 hour ago, Coffy said:

Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte):

Descrierea ta are nu are numarul de cuvinte necesar. 

1 hour ago, Coffy said:

doresc sa ajut alti jucatori care nu au destula experienta pe server si sa ii ajut.

Poti ajuta si ca player.

Revino peste 3 zile si incearca sa te exprimi putin mai bine. La descriere incearca sa folosesti mai multe cuvinte si la motiv sa pari mai convingator, sa ne faci sa credeam "da, asta e nevoie pentru un helper"

#contra 

1 hour ago, Coffy said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: ... si cred ca merit sa am helper

#contra

In ochii mei dupa citirea acestei cereri, "nu pare sa te socoti mai presus" decat altii, deoarece toti merita, dar nu toti ajung. 

Cat despre tine ca player, am mai observat unele injuraturi, asupra carora ai primit advertismente, iar limbajul nu era prea "decent". 

Daca iti refaci limbajul, cat si atitudinea aceasta mica de superioritate, peste 3 zile poti reveni cu o cerere, in care probabil vei primi Pro, din partea mea. 

Edited by Gowwther

#contra

Aceasta este părerea mea deoarece te-ai făcut remarcat destul de urat pe secțiunea survival, cel puțin din câte am văzut eu. Corectează-ți comportamentul și atitudinea de superioritate. Revino peste 3 zile cu o cerere noua. 

#contra

Descrierea ta nu are limita minima de cuvinte.Ai o grămadă de greseli gramaticale și de exprimare și  cererea este  făcută în bătaie de joc. 

#contra 

2 hours ago, Coffy said:

Nu demonstrezi asta deloc 

2 hours ago, Coffy said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: doresc sa ajut alti jucatori care nu au destula experienta pe server si sa ii ajut. in plus deja am ajutat o multime de playeri, si cred ca merit sa am helper

Nu cred ca ai ajutat playeri pana acum si daca ai facut-o nu mi se pare un motiv plauzibil de ce ai avea nevoie de grad , cei cu grad din staff au mintea dezvoltata si sunt axati in comunicarea cu playeri . Nu cred ca tu ai calitatile pe care noi le dorim de la un helper.

#contra 

Descrierea personală nu are minimul de cuvinte.

2 hours ago, Coffy said:

De ce crezi ca meriți?
Ar trebui să mai lucrezi la cerere și să găsești un motiv mai ok pentru care vrei să faci parte din staff.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this