Jump to content
Easy4ME

Cerere Helper [Easy4ME]

Recommended Posts

Prenume : Robert

Nick : Easy4ME

Varsta : 13

Tara/Oras : Germania,Mainburg

Discord : catt#3617

Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte) Sunt un copil nascut in Romania Timisoara dar de 2 ani si jumatate locuiesc in Germania, mai exact in Mainburg! In timpul liber joc fotbal, mai exact la "clubul Sandelzhausen".In timpul liber fac si youtube am un canal cu 650 de abonati. Chiar daca am 13 ani nu sunt genul retardat, toxic sau chestii negative.

Poti comunica si in alte limbi? : Nu stiu Germana perfect si cu engleza cat de cat acolo sa ma descurc :)

De ce doresti sa faci parte din STAFF? : Pentru ca, Comunitatea Kround chiar are nevoie de staff activ, si ar fii o experienta noua pentru mine si chiar mi-ar face o mare placere sa vad cum ma descurc!

De ce crezi ca o sa fii acceptat? : Pentru ca din punctul meu de vedere, cererea este foarte bine compusa si am potential !

Ai citit regulamentul? : Yes Of Course

Poza cu orele jucate (scoreboard) : Nu am multe ore, pe 10/25/2019 am aflat ca, comunitatea kround chiar este una foarte faina

Comentarii aditionale :  Multumesc de atentia acordata, sper ca ma acceptati in staff, ar fii o experienta foarte frumoasa pentru mine !! RESPECT

#contra 

1. http://prntscr.com/po6n1y

2. Nu ai orele necesare ceea ce e de inteles ca abea azi ai descoperit serverul

Eu propun sa faci o cerere noua in 3 zile cu orele necesare si poate atunci o sa imi schimb votul.

Ai nevoie de minim 5 ore jucate pe oricare dintre sectiuni. 

#contra

#contra

1. Nu există dovada orelor.

2. Descrierea ta este foarte scurtă, nedetaliată și foarte puține chestii morale spuse despre tine.

Poți reveni peste 3 zile, cu o cerere mai bună și cu numărul de ore jucate.

#contra 
Nu te-ai descris exact cum ne-am dori, vrem sa aflam mai multe despre pasiunile tale, ce faci timpul liber, ce iti place cel mai mult sa faci si astea.
Nu ai o dovada cu orele jucate chiar daca nu este un motiv acesta pentru a-ti da contra, ori ca ai 5 ore ori 10 ori 0 tot nu te avantajeaza cu ceva foarte mult.

Daca rezolvi cu astea 2 ai pro din partea mea, pentru ca stiu cum e sa fii acceptat undeva la o varsta asa de mica.

#contra

1.Nu ai orele necesare pentru funcție. 

2.Descrierea este foarte scurta. 

Guest
This topic is now closed to further replies.