Jump to content
Sign in to follow this  
MariaAlexandra

Cerere Helper - Maria

Recommended Posts

► Prenume: Maria

► Nick: Maria

► Varsta: 16 ani

► Tara/Oras: Romania / Bucuresti

► Discord: maria.#0511

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Buna, ma cheama Maria Alexandra, apropiatii imi zic maria, am 16 ani sunt din Bucuresti. In timpul liber imi place sa petrec timpul iesind afara cu, colegii din liceu, sau stand pe calculator jucandu-ma in special samp respectiv minecraft. Incerc sa fiu cat mai prietenoasa cu lumea din jur, insa daca acestia nu au respect fata de mine nici eu nu o sa am fata de ei.

► Poti comunica si in alte limbi?: Da, engleza.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece cunosc foarte bine regulamentul si vreau sa ajut playerii incepatori sau noi pe server.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Consider ca o sa fiu acceptata deoarece cunosc foarte bine regulamentul si am destule ore.

► Ai citit regulamentul?: Da, l-am citit cu atentie.

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://imgur.com/a/VoxxDvG

► Comentarii aditionale: Nu.

Cererea este putin cam slaba. Ce tine de descriere personala nu te-ai prea descris. 

Motivul pentru care vei fi acceptata nu este prea convingător, ca stii regulamentul nu avem de unde sa vedem decat la teste. 

Dar zic ca o sansa meriti, suntem in cautare de helperi si orice ajutor este bine venit 😊

#pro

P. S. Factorul determinant a fost daca ai măcar 50 de cuvinte la descriere. 

• Thanks 1

#pro Cererea e ok , esti activa si nu ai avut nici-o problema cu membri staff-ului legat de comportamentul pe care il ai pe chat. Success !

• Thanks 1

#pro

Cerere este cat de cat buna dar motivul tau nu prea pare convingator. Hist-ul tau este unul curat fara ban/mute/kick .
Se putea si mai bine la descriere cat despre regulament o sa vedem la test.

Succes.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this