Jump to content
Sign in to follow this  
KingHarpy

Cerere Helper

Recommended Posts

> Prenume: Alex

> Nick: KingHarpy

> Varsta: 15 ani

> Tara/Oras: Moldova Ungheni

> Discord: KingHarpy#3963

> Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Salut, ma numesc Alex pe minecraft KingHarpy am 15 ani sunt clasa a-X-a"A" L.T.  Ion Creanga din Ungheni Moldova, sunt pasionat de Sport

in special Parkour, Fotball si Culturismul.Eu sunt o persoana inchisa in sine si mai timida cu unele persoane. Imi place sa ajut lumea indiferent de situatie, un singur minus la mine ar fi ca daca cineva ma enerveaza foarte tare pot scapa 2-3 cuvinte. Cam asta e tot ce am de spus. Mersi ca ai citit pana la capat.

> Poti comunica si in alte limbi?: Engleza, Rusa.

> De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Am observat ca sunt multi playeri incepatori si as vrea sa le ofer ajutorul necesar pentru a avea o parere buna despre server.

> De ce crezi ca o sa fii acceptat?:Cred ca o sa fiu aceptat deoarece sunt mereu activ si imi place foarte mult sa ajut persoane.

> Ai citit regulamentul?: Da.

> Poza cu orele jucate (scoreboard): https://imgur.com/vFgshBm asta dupa wipe, atunci aveam 4 zile.

> Comentarii aditionale: Imi place foarte mult serverul. E chiar misto am 3 luni de cand am aflat de el si zici ca mi-a intrat in sange sunt online zilnic a cate 7-8 ore?.

Edited by KingHarpy

Cererea nu mi se pare convingatoare , daca descrierea ar fi diferita as schimba votul

#pro 

EDIT: Ai schimbat descrierea , cererea e tot putin neconvingatoare dar meriti o sansa fiindca nu ai avut probleme cu nimeni din staff 

Edited by Paululv2

#pro

La descriere trebuia sa te descrii ca persoana. Ești activ,ai un hist curat. 

Cât despre regulament o sa vedem la test. 

Descrierea este destul de okay, recomand insa sa mai citesti o data cererea si sa o editezi prin unele parti. 

Curat-o putin, e cam dezordonata si ai unele greseli de scriere. 

La motivele pentru aplicare și pentru acceptare imi suna putin inspirat de la Maria, insa nu pot spune 100% asa ca voi zice ca doar mi se pare. 

Imi place totusi ca esti activ si pari cat de cat okay. Nu ai niciun punishment pana acum asa ca iti voi acorda o sansa. 

#pro

Edited by Steiner

#pro

Cererea e oarecum decentă, iar din câte văd oamenii au o părere buna despre tine.

Edited by Shoki

#pro

Deși ești un membru foarte activ al comunității, cererea ta nu mă atrage.

Ai putea îmbunătăți comunicarea cu ceilalți playeri, în rest te văd foarte ok, succes la test.

Edited by Gowwther

3 hours ago, KingHarpy said:

Imi place sa ajut lumea indiferent de situatie, un singur minus la mine ar fi ca daca cineva ma enerveaza foarte tare pot scapa 2-3 cuvinte.

Aici nu este prea bine ca mna ca staff nu e ok sa faci asta. 

Esti activ și nu ai facut probleme pe chat din câte știu eu. 

Succes#pro

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this