Jump to content
Sign in to follow this  
KaNNabys1

Cerere Grad - KaNNabys

Recommended Posts

► Prenume: Robert

► Nick: KaNNabys

► Varsta: 14 ani.

► Tara/Oras: Romania - Constanta.

► Discord: KaNNabys#7688

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte):  Sunt un om linistit , clasa a 8 a , ador fotbalul , joc mult jocuri  de tipul survival  , ador muzica de tipul  trap , sunt intelegator , ma inteleg cu aproate toata lumea , sunt  pasionat de plimbarile cu bicicleta si escaladarea muntilor de marimi medii.  Sunt in general calm , dar sunt si momente in care sunt scos din minti   dar incerc sa evit aceste momente. Aceasta este descrierea mea .

► Poti comunica si in alte limbi?: Desigur , in engleza.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece vreau sa fac parte din echipa care are grija ca chatul sa fie curat . Dar si cu raspunderea la intrebarile playerilor noi care au anumite nelamuriri.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Deoarece sunt dedicat , am avut o aplicatie buna  , aceasta este doar parerea mea . Dar nu am de unde sa fiu sigur ca v oi fi acceptat , deoarece stafful decide.

► Ai citit regulamentul?: Desigur.

► Poza cu orele jucate (scoreboard): http://prntscr.com/pryuxt

► Comentarii aditionale: Momentan nu am alte comentarii.

#pro Mi se pare ca ai temperamentul necesar unui helper ,  ramane de vazut daca stii sau nu regulamentul.

Cererea este okay si si pari o persoana de treaba. 

#pro

21 minutes ago, KaNNabys1 said:

Sunt in general calm , dar sunt si momente in care sunt scos din minti   dar incerc sa evit aceste momente. Aceasta este descrierea mea .

Sa speram ca nu o sa ai momente din acestea doarece nu e prea ok tu fiind Staff sa faci asta. 

Imi place ca nu ai facut ca alții și nu ai spus ca voi fi acceptat sigur deoarece..

Pari o persoana ok și nu ai facut probleme pana acum. Succes! 

#pro

#pro 

Cererea e decentă. Vom vedea cum te descurci cu "controlul furiei" dacă vei fi acceptat și vei trece testul.

#contra

Cererea este relativ bună, dar cu al tău „mică șansă de pierdere a controlului”, sincer, nu îmi place să mă bazez pe un anumit procent.

Edited by Gowwther

#pro

Cerere decenta,te-am văzut cât de cât activ pe server. 

8 hours ago, KaNNabys1 said:

Sunt in general calm , dar sunt si momente in care sunt scos din minti   dar incerc sa evit aceste momente. Aceasta este descrierea mea .

Cât despre acest lucru  o sa îl rezolvam. Și regulamentul o sa îl vedem la test. 

Edited by nightwisT

#pro dacă colegii e epe survival au o părere buna despre tine, eu nu am de ce sa fiu împotriva. Cererea mi se pare bine făcută. Multa bafta. 

9 hours ago, Gowwther said:

#contra

Cererea este relativ bună, dar cu al tău „mică șansă de pierdere a controlului”, sincer, nu îmi place să mă bazez pe un anumit procent.

Nici eu nu m as baza, dar sa speram ca isi poate controla atitudinea. 

Cauti un Admin pentru test. 

#acceptat

#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this