Jump to content
Sign in to follow this  
Splash

Cerere helper Splash

Recommended Posts

Nick: SplashDzn
Varsta: 16 ani
Discord: Splash#9242
Gradul dorit: Helper
Descriere: Sunt o persoana creativa, lucrand de la 13 ani ca si freelancer respectiv graphic designer mai recent doar logo/branding designer. Din aceasta cauza ma consider matur dar in unele situatii mai putin importante ma si prostesc ca un copil. Imi place fotbalul fiind portarul clasei din a 5-a, respectiv a 9-a. Nu imi place sa fac ceva ce nu ma atrage de aceea nu prea invat la scoala fiind distras foarte rapid de unele lucruri. Am facut 1 an de judo, pictura si flaut. Ma atrage si programarea intr-un fel, fiind profil matematica-informatica.
La ce crezi ca ne poti ajuta?: Moderarea forumului, raportarea si pe viitor santionarea celor ce nu respecta regulamentul si sa readucem forumul la viata.
Dece crezi ca meriti acest grad?: Tinand cont ca sunt si in echipa staff a serverului mc.kround.ro o sa am o activitate cat de cat ok, si daca tot intru de ce sa nu ma pot ocupa si de forum si sa incerc pe cat de mult pot sa il popunez (cum era acum 2 ani cand am venit)
Alte detalii:
Explica notiunile:
spam - Trimiterea unui mesaj identic sau similar in moduri repetate.
off-topic - Devierea de la subiectul unei discutii.
post-hunt - Obtinerea mai multor posturi fara a respecta regulamentul sau topicul.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this