Jump to content
Sign in to follow this  
CorruptBadgerMC

Cerere Helper

Recommended Posts

Nume/Prenume: Ionut-Daniel

Nick: CorruptBadgerMC

Varsta: 19 ani

Tara/Oras: Romania/Bacau

Discord: CorruptBadger #2617

Descriere personala: Pai, pentru inceput, ma numesc Ionut! Sunt o fire creativa,sociabila, (imi place sa rad si sa glumesc) . Sunt un bun ascultator, imi dau interesul si mereu incerc sa gasesc o rezolvare rapida in cazul unei probleme, creativ, inovativ, respectuos numai in cazul in care primesc respect. Imi place muzica clasica, sa cant la orga. Imi place minecraft/cs:go/lol. Urasc pupincurismul, deci sunt o persoana directa, careia nu-i e frica sa-si deschida gura si sa spuna tot de pe suflet. Nu sunt rasist, urasc conceptul, sunt o persoana rabdatoare. Beau foarte multa cafea, fumez putin cam prea mult. Ma intretin singur si da..

Poti cuminca si alte limbi: Da, absolvent de profil intensiv engleza/atestat.

De ce vrei sa faci parte din staff: M-am acomodat cu servarul, avand undeva la 26 de ore. Mi-am adus si prietenii (Adrien, IKeyFStratford)

De ce crezi ca o sa fii acceptat: Eu cred ca o sa fiu acceptat deoarece ma consider matur in luarea deciziilor bune. Ma consider si un buider bun spre foarte bun. Asta o sa constatati voi. Un alt motiv foarte bun este ca stau singur de 4 ani, deci nu exista problema orelor tarzii, Voi fii acceptate deoarece nu sunt un copil care vrea rank-ul doar pentru a se lauda. 

Poza cu orele jucate: https://imgur.com/71ysRfB

Ai citit regulamentul?: Da, l-am citit.

Comentarii aditionale: 1;85 inaltime/ fara barba 😞

Edited by CorruptBadgerMC
Graba strica treaba!

#pro

Cererea e bună, iar tu pari o persoană ok. În privința regulamentului, vom vedea dacă l-ai citit la test.

15 hours ago, CorruptBadgerMC said:

Eu sunt Ionut, am 19 ani, joc Minecraft de la versiunea 1.4.4, am fost builder al multor servere. Grad de Co-owner pe 2 dintre ele. Cunosc foarte bine regulile. Chiar si java. Pot modifica majoritatea pluginurilor.  Putem face si un test al regulilor, nici-o problema. Am facut multe hub-uri la viata mea, 2 dintre ele au fost cumparate de servere mai mari dar din  pacate nu le mai pot gasi. 

Am o problema cu partea asta, iti voi si explica ce:

Daca ai citit atent acolo scrie "descriere PERSONALA" 

Acum, ce inseamna asta? Inseamna trasaturile tale, mai mult morale ca nu prea ne interesează fizicul si unele hobby-uri, prin ele putem sa vedem ce fel de persoana esti si daca te potrivești criteriilor noastre. 

Desigur, faptul ca ai experienta e bun, dar l-ai trecut la secțiunea gresita, era de preferat sa fie trecut la "de ce crezi ca vei fi acceptat" 

Prin urmare, cererea buna, persoana pare matura, dar totuși descrierea personala lipsește. 

EDIT: Eh, asa mai merge, bafta si hai sa ne vedem cu bine ❤️

P.S vezi ca după testul pentru helper te asteapta si un test pentru lol :)) 

#pro

Edited by Steiner

12 hours ago, CorruptBadgerMC said:

Eu sunt Ionut, am 19 ani, joc Minecraft de la versiunea 1.4.4, am fost builder al multor servere. Grad de Co-owner pe 2 dintre ele. Cunosc foarte bine regulile. Chiar si java. Pot modifica majoritatea pluginurilor.  Putem face si un test al regulilor, nici-o problema. Am facut multe hub-uri la viata mea, 2 dintre ele au fost cumparate de servere mai mari dar din  pacate nu le mai pot gasi. 

Lipsește descrierea personală. Deși ai o singură chestie care mă ajută să aflu ceva despre tine, în rest chestii absolut deloc relatate asupra personalității tale.

12 hours ago, CorruptBadgerMC said:

Nu, desi sunt 100% sigur ca il stiu, o sa il citesc, poate aveti reguli diferite fata de alte servere

Tu spui în „descrierea personală” că știi foarte bine regulile, totuși spui că nu ai citit regulamentul.

În concluzie, #contra .

#contra

Descrierea ta morala lipsește, nu avem nevoie de builderi. 

Succes. 

Daca o sa fi respins așteptăm o cerere noua după 3 zile. 

Descriere personala: Pai, pentru inceput, ma numesc Ionut! Sunt o fire creativa,sociabila, (imi place sa rad si sa glumesc) . Sunt un bun ascultator, imi dau interesul si mereu incerc sa gasesc o rezolvare rapida in cazul unei probleme, creativ, inovativ, respectuos numai in cazul in care primesc respect. Imi place muzica clasica, sa cant la orga. Imi place minecraft/cs:go/lol. Urasc pupincurismul, deci sunt o persoana directa, careia nu-i e frica sa-si deschida gura si sa spuna tot de pe suflet. Nu sunt rasist, urasc conceptul, sunt o persoana rabdatoare. Beau foarte multa cafea, fumez putin cam prea mult. Ma intretin singur si da..

Chit ca nu este și descrierea morala aici eu unul am aflat destule despre tine. 

Pari o persoana ok, dar trebuie sa știi și regulamentul. 

Un alt motiv foarte bun este ca stau singur de 4 ani, deci nu exista problema orelor tarzii,

Fiecare sta cât vrea și cât poate nu e obligat nimeni sa stea pana la ore târzii dacă nu dorește. 

Sa vedem ce faci la test. Bafta! 

#pro

Descrierea actuala mi se pare ok, nevoie de staff matur avem nevoie deci #pro de la mine

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this