Jump to content
Sign in to follow this  
ElvinX

Cerere Helper ElvinX

Recommended Posts

► Prenume: Mihai 

► Nick: Elvin_Talent

► Varsta: 16

► Tara/Oras: Romania / Constanta

► Discord: VlqduuuMe#8982

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Salut , ma numesc Mihai , am 16 ani , sunt din Constanta , sunt la Liceul Tehnologic de Electrotehnica si Telecomunicatii , sunt in clasa a - XI a . In timpul liber ma recreez jucandu-ma diferite jocuri , mai ales Minecraft . Ador sa calatoresc , sa ma distrez alaturi de prieteni . Practic sport si vreau sa devin sportiv de performanta . Sunt prietenos , calm , bland ,energic si cateodata ma enervez pe lucruri marunte . 

► Poti comunica si in alte limbi?: Da , in Engleza

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece are o comunitate stransa si prietenoasa . Oameni cu experienta ,cu care ai vrea sa lucrezi .

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Am inceput sa ma joc destul de des pe acest server si m-am acomodat .

► Ai citit regulamentul?: Da.

► Poza cu orele jucate scoreboard) 2019-11-17_17_29_44.png.edc3169a21ea5392a2a80c40d4661c99.pngx                    ► Comentarii aditionale   :  Va multumesc ca a-ti citit ! 

Edited by ElvinX

Cererea este okay, te-as ruga totuși sa te uiti peste ea inca o data sa iti corectezi unele greseli, nu sunt grave dar nu da bine, daca stii ce zic. 

In rest totul e okay, bafta. 

#pro

Ar fi ok dacă ți-ai da singur seama de greșelile făcute și le-ai edita.

Nu am văzut să creezi probleme, dar în aceelași timp nu te-am prea văzut nici să ajuți playeri. Să sperăm că vei începe această chestie, și succes la test.

#pro

Cererea este decenta , nu am ceva anume de reprosat doar unele greseli dar nu sunt asa de grave. Nu am vazut sa ai probleme legate de comportamentul tau pe chat si totodata nu te-am vazut sa raspunzi asa de des pe chat dar sa speram ca o sa te obisnuiesti cu playeri si cu activitatea online cat si pe chat.

#pro 

#pro

Cerere ok. 

Nu ai creat probleme dar nu prea ești activ pe chat. Dar sa speram ca o sa remediem unele probleme. 

Cât despre regulament o sa vedem la test. 

Acest vot îl primești de incurajare. 

#pro sa iti maresti activitatea pe server sau o sa editez votul, nici nu am vazut nickul tau pe chat.

#pro

Cu excepția unor mici greșeli, cererea e ok. Nu am auzit să ai probleme cu membrii staff sau alți playeri.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this