Jump to content
Sign in to follow this  
Macedon2006

Cerere helper Nume_Tare

Recommended Posts

Prenume: Alex

Nick: Nume_Tare

Varsta: 14 ani

Tara/Oras: Romania/Valcea

Discord: Macedon#5315

Descriere personala: Ma cheama Alex am 14 ani si sunt din judetul Vlacea. Hobiurile mele preferate sunt sportul ( fotbal ) si jucatul pe PC. Cateva calitati: stiu sa ma comport cu playerii, sunt de treaba, nu injur , ajut pe cine pot cum pot, sunt o persoana sociabila. Cateva defecte: sunt putin cam repezit. Imi place sa joc Minecraft 1.14, pot fii activ cel putin o ora-doua in timpul scolii si in weekend catd e cat. Nu prea am intampinat problema cu staff-ul, cateodata ma mai oftic putin :D.

Poti comunica si in alte limbi?: Da ( romana, engleza si putin franceza si spaniola )

De ce doresti sa faci parte din staff?: Doresc sa fac parte din echipa STAFF deoarece cred ca ma pot descurca cu cerintele .

De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Am experienta ca staff pe multe servere, sunt o persoana calma, respect pe cine ma respecta si stiu ce am de facut.

Ai citit regulamentul?: Desigur

Poza cu orele jucate:

Comentarii aditionale: Chiar daca nu voi fii acceptat bafta cu serverul, faceti o treaba excelenta

2019-11-19_12.12.59.png

18 hours ago, Macedon2006 said:

pot fii activ cel putin o ora-doua in timpul scolii si in weekend catd e cat

Pai... Nu prea e bine daca in 5 zile poti intra doar doua ore. 

Nu prea ma convinge cererea ta, si sincer acum as prefera persoane care pot fii active. 

Avem staff dar nu toti suntem asa de activi din cauza scolii si nu prea ne mai ajuta inca o persoana cu aceeasi problema. 

Imi pare rau. 

Edit: Incearca sa fii mai explicit si nu lasa nimic spre interpretare. 

Iti dau o sansa, ca avem nevoie de staff. 

#pro

Edited by Steiner

Cererea ta nu imi inspira increderea necesara sa te sustin.

Inactivitatea unor membrii staff deja isi face prezenta si nu cred ca vom putea noi coopera cu tine daca ai fi inactiv.

Votul meu e #contra 

#contra

Cererea ta este una neconvingătoare

9 hours ago, Macedon2006 said:

pot fii activ cel putin o ora-doua in timpul scolii si in weekend catd e cat.

Nu prea este ok activitatea pentru ca dacă o sa fii Inactiv 5 zile o sa fii scos afara din staff. 

Nu imi inspiri încredere si din cate am auzit din cererea ta, nu esti activ. 

Edit :  din cate am înțeles, avem nevoie de staff activ , daca zici ca poti fi activ minim 2 ore pe zi, cred ca este ok 

default_pto.png

Edited by MarcoX

#contra

Din câte văd nu ești foarte activ,iar din ce am văzut când eram pe server nu cred că ești potrivit  pentru a fi membru staff.

Cererea ta nu este convingatoare, nu am văzut sa ajuți playeri dar nici sa te faci remarcat urat în chat. Dar o sa îți acord o sansa și sa vedem cum te descurci. 

#pro

#pro

Te văd destul de des pe server când intru, dar totuși ai grijă la problemele de exprimare, după cum poți vedea, acestea te vor face să pierzi multe chestii.

De întâmpinat probleme cu playerii/staff nu te-am văzut, decât o mică ceartă.

Nu te-am văzut să ajuți playerii FOARTE des, dar totul are un început.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this