Jump to content
Sign in to follow this  
IannisW

Cerere helper

Recommended Posts

► Prenume:Iannis

► Nick:IannisSurvival

► Varsta:14

► Tara/Oras:ZRomania/Ploiesti

► Discord:Gigelanu#0401

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Salut eu sunt Iannis si imi place sa fac developing. Mi ar placea sa am un server propriu sau macar sa fiu un ajutor.  in timpul liber joc minecraft 1.14 si ma comport decent cu playerii din jurul meu si nu injur. Sunt cam 4 sau 5 zile pe saptamnana activ si sper ca voi ajuta la develop-ul serverului. Succes!

► Poti comunica si in alte limbi?:Da, engleza si umpic franceza

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Doresc sa fac parte sin staff ca sa ii ajut pe ceilalti si sa facem o comunitate frumoasa 🙂

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Eu cred ca o sa fiu acceptat deoarece voi fii responsabil si ii voi ajuta pe ceilalti. Oricum daca nu voi fii aceptat bafta !

► Ai citit regulamentul?:Da, l-am citit si il voi respecta

► Poza cu orele jucate (scoreboard):Am 2 zile jucate:

2019-11-22_18.08.47.png

Edited by IannisSurvival

#contra 

Istoricul sancțiunilor tale, este unul destul de numeros.

Cât despre asta, de 6 ori te-am văzut înjurând prin /pm, cât și alte „reclamații” al unui comportament agresiv.

2 hours ago, IannisSurvival said:

Eu cred ca o sa fiu acceptat deoarece voi fii responsabil si ii voi ajuta pe ceilalti

image.png.c3f3e4e85fbe3e27f2dc9226a13833a8.png

Descriere persoanala

Singurul lucru ce se poate incadra ca descriere a ta de aici este prima propozitie. 

Doresc sa fac parte sin staff ca sa ii ajut pe ceilalti 

Poti ajuta si ca player. 

Esti activ si e bine, dar cererea nu e buna. 

#contra

Doresc sa fac parte sin staff ca sa ii ajut pe ceilalti

Poti ajuta playeri si fara grad si avand in vedere istoricul tau de punishmenturi nu cred ca esti persoana pe care o cautam noi pentru a deveni helper.

#contra 

#contra 

Nu cred ca ești potrivit pentru a fi membru staff. Ai numeroase antecedente, iar pe server continui să faci trap (sau să încerci) jucătorilor noi sau vechi.
Descrierea personală nu prea e descriere. Tot ce am aflat e că joci minecraft și vrei să înveți programare.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this