Jump to content
DominicS

Cerere Helper (DominicS_)

Recommended Posts

► Prenume: Ionut

► Nick: DominicS_

► Varsta: 15

► Tara/Oras: Romania/Petrila

► Discord: lil smeagle#1542

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Salutari , ma numesc Ionut , am 14 si locuiesc in judetul Hunedoara , orasul Petrila. Sunt o persoana civilizata , cu cei 7 ani de acasa. Imi place foarte mult sa lucrez in echipa si sa ajut persoane care au nevoie , in limitele cunostintelor si puterilor mele. Pot sta pe server aproape zilnic timp de 3-5 ore.

► Poti comunica si in alte limbi?: Da , pot comunica si in engleza.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece iubesc sa ajut cat pot si doresc ca aceasta comunitate sa ajunge cat mai mare , deoarece este foarte bine facuta.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Pentru ca sunt civilizat si am mai avut experienta ca helper pe alte servere si cred ca ma potrivesc pentru gradul de helper.

► Ai citit regulamentul?: Da , in intregime.

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://imgur.com/a/JrcPr5R

► Comentarii aditionale: Va urez bafta in continuare cu serverul !

Edited by DominicS

#pro 

Cererea e decenta , mai puteai lucra la descriere dar in rest e ok. Iti dau o sansa , bafta!

Cererea este okay, la descriere puteai sa mai lucrezi putin si la motiv. 

Dar meriti o sansa. 

#pro

#pro

Cererea este mediocră, dar mai bună decât majoritatea de până acum. Nu te-ai remarcat în mod negativ pe server, dar în aceelași timp nici nu te-am PREA văzut să ajuți playeri.

Cererea ta arata ok și din câte am înțeles ești super ok. Succes și cât mai multa activitate! 

default_pto.png

Guest
This topic is now closed to further replies.