Jump to content
Sign in to follow this  
Slimmerul

Cerere Helper

Recommended Posts

► Prenume: Viorel

► Nick: MrSlimmer

► Varsta: 15 ani

► Tara/Oras: Republica Moldova

► Discord: Slimmerul#0022

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Ma numesc Viorel, am 15 ani si sunt in clasa a 9-a.Imi place sa joc fotbal si sa comunic.Sunt foarte prietenos si intelegator cu cei din jurul meu.Imi place sa fac lucrurile bine si sunt foarte punctuat.In timpul liber pentru studierea lucrurilor noi pentru mine mai ales in calculatoare.Iubesc sa ies cu prietenii mei la o plimbare sau la cinema.Prefer sa privesc filmuri de tip action si race!

► Poti comunica si in alte limbi?: Pot comunicat in limba engleza,rusa si putina franceza

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Doresc sa fiu parte din STAFF deoarece sunt foarte ajutator si fiindca am mult timp liber il acord serverului Kround!

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Deoarece sunt o persoana linistita si ajutatoare in toate.

► Ai citit regulamentul?: Desigur

► Poza cu orele jucate (scoreboard):

► Comentarii aditionale: Un sincer multumesc pentru atentia acordata si bafta la toti.

Безымянный.png

Edited by Slimmerul

#pro Te stiu de pe skyblock si esti foarte activ . Te faci remarcat pe chat pozitiv ajutand playeri.

Iti voi acorda o sansa. Bafta!

47 minutes ago, Slimmerul said:

Sunt foarte prietenos si intelegator doar cu cei ce sunt la fel si cu mine

1. Știu că ești foarte activ, și ajuți playeri, dar totuși nu te poți aștepta ca toți să te trateze la fel, și dacă tu ești așa doar cu aceea ce te treatează bine, ce vei face cu cei care te tratează în mod deliberat negativ? Nu îmi place să pariez pe acest tip de atitudine.

2. Știu că ești din Rep. Moldova, și nu vreau ca acest vot să-ți influențeze „voința prieteniei”, dar totuși ai greșeli foarte mari de exprimare, iar asta îți spun din propria experiență că UNII playeri te vor lua peste picior, lucru care duce către 1.

În concluzie, #contra 

Edited by Gowwther

Cererea este okay, ai unele greseli de exprimare totuși. Mai recitește-o si da-i un edit daca e. 

In rest, e okay, cat de cat. 

#pro

#pro

Cererea e ok și din ce văd ești o influență pozitivă pe server.

Cererea ta este ok, esti activ pe server, mai ales pe skyblock și ajuți playerii, chiar și pe mine m-ai ajutat la început. 

default_pto.png

Cateva greseli de exprimare, insa se pot repara.

19 hours ago, Slimmerul said:

Prefer sa privesc filmuri

Cauti un Admin pentru test.

#acceptat

#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this