Jump to content
Maxim24

[Cerere Admin] Max

Recommended Posts

► Prenume: Maxim

► Nick: Max

► Varsta: 15

► Tara/Oras: Republica Moldova / Chisinau

► Discord: »ஜ۩MAX۩ஜ« ノ𝕽𝕯C#2080

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Sunt Maxim , prietenii imi spun Max . Am o varsta frumoasa de 15 ani . Sunt pasionat sa citesc si sa imi petrec timpul la PC deobicei . Nu sunt chiar deloc o fire timida daca te intrebi chiar foarte deschisa si mereu pregatita pentru provocari si pentru a ajuta comunitatea . Acesta sunt eu pe scurt si sper sa fiu acceptat cum se cuvine

► Poti comunica si in alte limbi?: Engleza cel mult .

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Pentru a da o mana de ajutor comunitati Staff din joc si pentru a le usura cu cat de putin treaba .

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Nu sunt ferm convins ca voi fi acceptat , dar ma voi bucura si cred ca voi fi acceptat , deoarece am experienta totusi daca nu Adminez nici un Server la momentul de fata.

► Ai citit regulamentul?: In mare parte da . Daca voi mai avea nevoie de el ma voi introarce sa-l citesc din nou

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://imgur.com/gallery/RthuicT Nu sunt deloc multe caci e prima zi in care am inceput sa descopar acest Server , dar daca o tin tot asa voi ajunge cu o avtivitate foarte ridicata

► Comentarii aditionale: Deocamdata nu

In primul rand cererea se face pentru helper, in al 2-lea rand nu te-am vazut mai deloc activ pe chat. Deocamdata sunt #contra 

Nu cred ca din prima zi de jucat pe server ai cunoștințele necesare pentru helper. Apropo cererea nu se face pentru admin ci pentru helper. 

default_CONTRA.png

#contra

Nu te-am văzut on pe server, cererile de fac pt helper. 

3 minutes ago, Splash said:

#contra

1. Nu te-am văzut niciodată să fi activ pe chat, sau să le răspunzi jucătorilor la întrebări.

2. Nimeni de pe acest server nu va primi direct admin, sau probabil pe orice alt server respectat, ci gradul se va face prin merit, efort și activitate.

Cererile se fac pentru helper, nu admin. 

Esti nou pe server si remarcat nu te-ai făcut, zic sa mai aștepți putin, avem nevoie sa vedem care e comportamentul tau ca player. 

O cerere si un test sunt ușor de luat, dar nu stim cu cine avem de-a face. 

#contra

#contra

Încă nu te-am văzut online, ajutând oameni sau măcar comunicând pe chat.
După cum scrie și în modelul pe care l-ai folosit, cererea este pentru poziția de helper, nu admin.

#contra 

1. Esti nou pe server din cate ai spus tu deci e probabil sa nu stii raspunsurile pe care playeri le cauta.

38 minutes ago, Maxim24 said:

Nu sunt ferm convins ca voi fi acceptat , dar ma voi bucura si cred ca voi fi acceptat

2. Hmm , nu prea se intelege ce vrei sa zici avand in vedere ca te contrazici singur.

3. Cererea se face pentru helper nu admin ...

Cererea e pt helper nu admin. 

Esti nou pe server și nu te-am văzut activ pe chat. Nu am o părere despre tine dar dacă mai strângi activitate pe server și revii poate îmi voi schimba votul. 

#contra

Nu merita sa citesc cererea daca tu vrei Admin, nu mi amintesc sa fi facut model pentru Admin. 

Te hotarasti si o refaci daca o sa ai de gând.

#respins

#closed

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.