Jump to content
Sign in to follow this  
Slimmerul

Cerere Helper

Recommended Posts

► Prenume: Viorel

► Nick: MrSlimmer

► Varsta: 15 ani

► Tara/Oras: Republica Moldova

► Discord: Slimmerul#0022

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Ma numesc Viorel, am 15 ani si sunt in clasa a 9-a.Imi place sa joc fotbal si sa comunic.Sunt foarte prietenos si intelegator cu cei din jurul meu.Imi place sa fac lucrurile bine si sunt foarte punctuat.In timpul liber imi place sa studiez lucruri noi pentru mine mai ales in calculatoare.Iubesc sa ies cu prietenii mei la o plimbare sau la cinema.Prefer sa privesc filme de tip action si comedie.

► Poti comunica si in alte limbi?: Pot comunica in limba engleza,rusa si putina franceza

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Doresc sa fiu parte din STAFF deoarece sunt foarte ajutator si fiindca am mult timp liber il acord serverului Kround!

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Deoarece sunt o persoana linistita si ajutatoare in toate.

► Ai citit regulamentul?: Desigur

► Poza cu orele jucate (scoreboard):

► Comentarii aditionale: Un sincer multumesc pentru atentia acordata si bafta la toti.

Безымянный.png

• Sad 1

#pro activ te-am vazut mai mereu, probleme nu ai avut cu niciun membru staff, cererea sa spunem ca e ok facuta, mergea mai lucrata dar nu conteaza prea mult.

#contra 

Deși ai aproximativ aceeași cerere ca și data trecută, ai reușit să-ți corectezi greșelile.

Ești destul de activ, să sperăm că vei reuși din a doua tură să iei testul, dar ești foarte îngâmfat și te crezi mult prea presus decât alți playeri.

Edited by Gowwther

Greselile gramaticale sunt corectate fata de cererea trecuta , activitatea e ok deci bafta ! 

#pro 

1 hour ago, imdennys said:

http://prntscr.com/q40fij 

Ce i cu asta?

Cam încrezător in tine.

Voiam sa iti dau pro, dar mi-am schimbat parerea.

Nu conteaza increderea, ci faptul ca spui altui jucător ca vei primi grad in semn de amenințare. 

#contra

Edited by Steiner

Cererea este ok, esti activ, nu ai facut probleme pana acum din cate am vazut. 

12 hours ago, imdennys said:

http://prntscr.com/q40fij 

Ce i cu asta?

Vezi ca asta nu e comportament de staff. Nu esti mai presus decat playerul ca staff. 

#pro

Sper sa nu ma dezamagesti. 

Ca și data trecuta am aceelasi argumente pentru care îți dau PRO, activ și foarte ajutător. Mai multa grija de data asta cu comportamentul 

default_pto (1).png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this