Jump to content
Maxim24

{Cerere Helper} Max

Recommended Posts

► Prenume: Maxim

► Nick: Max

► Varsta: 15

► Tara/Oras: Republica Moldova / Chisinau

► Discord: »ஜ۩MAX۩ஜ« ノ𝕽𝕯C#2080

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte): Sunt Maxim , prietenii imi spun Max . Am o varsta frumoasa de 15 ani . Sunt pasionat sa citesc si sa imi petrec timpul la PC deobicei . Nu sunt chiar deloc o fire timida daca te intrebi chiar foarte deschisa si mereu pregatita pentru provocari si pentru a ajuta comunitatea . Acesta sunt eu pe scurt si sper sa fiu acceptat cum se cuvine

► Poti comunica si in alte limbi?: Engleza cel mult .

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Pentru a da o mana de ajutor comunitati Staff din joc si pentru a le usura cu cat de putin treaba .

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Deoarece a experienta in acest domeniu si incerc sa ajut comunitatea cu toate intrebarile necesare legate de ea .

► Ai citit regulamentul?: In mare parte da . Daca voi mai avea nevoie de el ma voi introarce sa-l citesc din nou

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://imgur.com/gallery/ifFy6Tz , aceste ore sunt de la noul update de pe SkyBlock . Inainte aveam 17H +

► Comentarii aditionale: Deocamdata nu

Ai niste greseli dar e totul ok, nu ai numarul minim de ore ceea ce ma face sa dau 

#contra 

Sa revi cu alta cerere cand ai orele necesare

5 hours ago, Maxim24 said:

Pentru a da o mana de ajutor comunitati Staff din joc si pentru a le usura cu cat de putin treaba .

Nu prea imi plac răspunsurile de genul "pentru ca vreau sa ajut".  As vrea sa aud motivele tale sincere. 

In rest cererea este okay, insa minimul de ore este 5.

Revino peste 3 zile cu alta cerere si cu numarul necesar de ore. 

#contra

Edited by Steiner

Cererea este buna, dar nu ai minimul de ore. 

14 hours ago, Maxim24 said:

Pentru a da o mana de ajutor comunitati Staff din joc si pentru a le usura cu cat de putin treaba .

Raspunsurile de genul nu sunt foarte apreciate. Cand vei reveni cu o noua cerere sper ca vei modifica

#contra

#contra

Nu ai numărul necesar de ore, iar motivele tale nu sunt convingătoare pentru mine.

Stiu ca înainte te jucai, te am mai vazut intre timp. 

Eu iti acord o sansa. 

Primești gradul cand imi dai mesaj pe discord si esti si pe server-ul de discord. 

#acceptat

#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...