Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

[Cerere Helper] iWizZo

Recommended Posts

► Prenume:Ilie

► Nick:iWizZo

► Varsta:15 ani

► Tara/Oras:Romania - Timisoara

► Discord: ϟiDarKNeeSノᵗʰ#0001

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):Pai sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa si cu capul pe umeri, nu imi place sa creez discutii sau sa intru in ele. Sunt pasnic, nu caut sa bag bete in roate. Imi fac prieteni usor si cel mai important lucru imi place sa comunic cu alte persoane, indiferent de varsta acestuia, chit ca e mai mic ca mine sau nu e. Respectul mi-l castigi daca esti om cu mine, daca nu o sa te ignor complet. Ii dau oricarui om o sansa sa se imprieteneasca cu mine, nu sunt un tip fitos caruia i se pare ca e cel mai presus. Nu sunt felul de persoana in care ai incredere si te lasa balta.

► Poti comunica si in alte limbi?:Da, pot face acest lucru.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?:Doresc sa mai fac parte din acest staff deoarece am fost un membru staff destul de vechi al acestui server, am avut un grad 'maricel' si as dorii sa aduc activitatea inapoi si caterinca daca e nevoie. 

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?:Nu pot garanta ca o sa fiu acceptat, si eu am acceptat/respins la randul meu, asta e dupa ce impresie se lasa despre mine.

► Ai citit regulamentul?:Da, si de cand nu mai sunt in staff pot zice ca s-au adus niste modificari in el si imi place.

► Poza cu orele jucate (scoreboard):Nu am orele necesare, adica mai exact 5 ore si sunt constient ca imi pot lua respins sau voturi negative dar incerc. Daca nu voi reusii o sa revin cu o aplicatie cu orele necesare.

► Comentarii aditionale: Bine v-am regasit ! ❤️

2 hours ago, iWizZo said:

Nu pot garanta ca o sa fiu acceptat, si eu am acceptat/respins la randul meu, asta e dupa ce impresie se lasa despre mine.

intrebarea zici : De ce crezi ca vei fi acceptat . Nu ai un raspuns convingator.

2 hours ago, iWizZo said:

Nu am orele necesare, adica mai exact 5 ore si sunt constient ca imi pot lua respins sau voturi negative dar incerc. Daca nu voi reusii o sa revin cu o aplicatie cu orele necesare.

De ce ai mai facut Cererea ?

592009465_ContraMC.png.9b3c427a7814b7b0c59b710347884f0b.png

#contra Nu ai orele necesare . Sper sa revi cu o alta cerere in 3 zile cand ai orele necesare facute.

Jf1EPMz.png

Cererea foarte buna, am fost convins ca o sa fi acceptat pana am vazut ca nu ai orele necesare. Daca era dupa mine aveai pro din toata inima, dar.. Revino peste 3 zile.
#contra 

#contra

Cererea este una bună. Ai fi putut aștepta o zi pentru a face numărul de ore și cred că ai fi fost acceptat. 

Revino peste 3 zile cu orele necesare. 

#contra

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Eu credeam ca o sa ai si orele necesare , cererea este buna , dar iti lipsesc orele .

De la mine ai un :

#contra

semnatura.png.f22691008362b04330b0d15c6d18101f.png

yesyesyesyesyesye.PNG

#respins

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...