Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Prenume: George

► Nick: georgestefan7

► Varsta: 13

► Tara/Oras: Romania, Buzau

► Discord: georgestefan7#1068

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Sunt George, un baiat normal de 13 ani cu simtul umorului dar mai ales cu bunul simt. Mie-mi place sa ma joc pe PC/telefon ( nu brawl stars sau clash royale 😕 ). In timpul liber citesc, exersez engleza  sau ma uit la filme. Genul meu preferat de filme e cel fantasy. Nu-mi plac filmele de actiune dar nu pot spune ca nu le suport.Unele din partile mele pozitive sunt: inteligenta, respectul, harnicia si sarguincia, bunul simt, bunele maniere si simtul umorului. Iar dintre cele negative: sunt emotiv, mi-e teama sa dezamagesc si cand pierd ceva ma simt foarte prost chiar daca nu ar trebui. Visul meu pe minecraft este sa am un Woodland Mansion xD

Poti comunica si in alte limbi?: Da, vorbesc foarte bine engleza.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Pentru ca  mi-am dat seama ca vreau cu adevarat sa  fac parte din staff pentru a pedepsi persoanele care scapa cu nici-o sanctiune, de exemplu dimineata cand multi playeri injura ca la usa cortului profitand ca nu este staff on.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Pentru ca toata lumea merita a 2-a sansa si daca o sa o primesc, si o sa dau gres din nou aveti tot dreptul sa votati contra la toate cererile mele in viitor ( nu ca acum nu aveti dreptul) .

► Ai citit regulamentul?: Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard): image.png.5d56a79f5cf8d414c3fd54553cfdb226.png

► Comentarii aditionale: Va rog din nou sa imi acordati o a doua sansa si nu o sa va dezamagesc.

#contra

1 hour ago, georgestefan7 said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Pentru ca  mi-am dat seama ca vreau cu adevarat sa  fac parte din staff pentru a pedepsi persoanele care scapa cu nici-o sanctiune, de exemplu dimineata cand multi playeri injura ca la usa cortului profitand ca nu este staff on.

1. Poti anunță un membru STAFF in caz ca este nevoie pe serverul de discord.

2. Nu vreau sa atrag atentia , dar eu , acum sunt plecat la rude de Anul Nou.. (p.s. Sunt pe telefon, deci poate cateva cuvinte se vor autocorecta..)

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Pentru ca toata lumea merita a 2-a sansa si daca o sa o primesc, si o sa dau gres din nou aveti tot dreptul sa votati contra la toate cererile mele in viitor ( nu ca acum nu aveti dreptul) .

Nu sunt un critic de felul meu , dar , nu vreau sa o spun într-un sens rău.. dar alți oameni nu merita o a 2 șansa.. 

Cererea are greseli gramaticale / de scriere , si e cam basic..

semnatura.png.f22691008362b04330b0d15c6d18101f.png

yesyesyesyesyesye.PNG

Sincer, eu nu consider ca mai meriti o sansa. 

Si nu prea imi place comportamentul tau

#contra

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

In primul rand, ai spus de fata cu Denis: "Daca nu iau gradul inapoi de ce sa imi mai pese cum vorbesc" 

In al doilea rand,repet ptentru toti care faveti cereri de helper ca avem si noi o viata si ca nu poate exista staff continuu pe server si pe ambele sectiuni

Si nu mi se pare convingator ca vrei gradul pt a da sanctiuni.

#contra

Edited by ValentinVali18

20200401_132348.png

#pro

Cererea e ok-ish. Îți acord a doua șansă, dar asta nu înseamnă ca ai recăpătat încrederea pierdută. Dacă vei fi acceptat va trebui să menții un anumit standard.

2 hours ago, georgestefan7 said:

Nu este un argument intocmai potrivit.

2 hours ago, georgestefan7 said:

Cum au si spus colegii mei mai sus nu suntem roboti ca sa fim on 24/7 pe server ca avem si noi viata noastra personala, iar daca vezi ca cnv incalca regulamentul faci ss si trimiti unui Helper/Admin pe discord.

M-ai dezamagit prin aceasta cerere. M-am asteptat la mai mult din partea ta. #contra 

14 hours ago, ValentinVali18 said:

In primul rand, ai spus de fata cu Denis: "Daca nu iau gradul inapoi de ce sa imi mai pese cum vorbesc"

17 hours ago, georgestefan7 said:

nici-o

Niciodată asa. 

Iti pasa, dar nu iti pasa. Nu stiu ce vrei si cred ca nici tu nu stii. 

Eu zic sa te hatarasti si dupa sa incerci sa faci ceva. 

Momentan, 

#respins

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...