Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

respins Cerere Helper - CRANIUX54

Recommended Posts

► Prenume: Andrei

► Nick: CRANIUX54

► Varsta: 14

► Tara/Oras: Bucuresti Romania

► Discord: Nimic ce nu sti#6352

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Salut ! În primul rând , ma numesc Andrei , am varsta de 14 ani si sunt în clasa a VII - a  . Încerc sa nu provoc conflicte si sunt un om care își vede de treaba lui. Ajut pe toata lumea din jur și nu as dori sa se întâmple ceva rau. Sunt un om plin de energie , pasiunea mea este de a desena . Eu presupun ca sa înjuri nu este bine. Eu nu înjur de felul meu. Sunt stângaci si nu scriu destul de rapid. Îmi place sa fac judo ca si un hobby. Motto-ul meu este : "Toti pentru unul si unul prentru toti!" Stau câte 7 ore pe zi online , câteodata 24 de ore . Nu sunt un disperat , doar ca îmi place sa stau pe server :D. Materia mea preferata este mathematica. Sunt prietenos si nu îmi place sa fiu jignit.

► Poti comunica si in alte limbi?: Da pot comunica și în alte limbi de exemplu: germana , engleza , franceza .

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Doresc sa fac parte din staff pentru ca doresc sa le dau mute/kick/ban celor care fac chat flood , reclame , spam , nu respecta regulamentul.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Eu cred ca am sa fiu acceptat pentru ca sunt un om serios si respec regulamentul.

► Ai citit regulamentul? : Da am citit regulamentul. 2x2=4

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://cdn.discordapp.com/attachments/661971951144665109/661977130980343838/unknown.png

► Comentarii aditionale: Eu nu am comentari aditionale multumesc pentru timpul acordat.

1 hour ago, SekCRANIUX54 said:

1 hour ago, SekCRANIUX54 said:

Cred ca ai citit regulamentul greșit...

In rest , cererea este doar copy-pasted de cererea anterioara . Si nu as vrea sa trec din nou prin greselile/lucrurile care le-am menționat..

#contra

P.S. Craniux , nu am nimic cu tine ,  doar ca cererea ta este copy-pasted ca si data trecuta..

semnatura.png.f22691008362b04330b0d15c6d18101f.png

yesyesyesyesyesye.PNG

2 hours ago, SekCRANIUX54 said:

Ai citit regulamentul forumului, il citesti pe cel al serverului

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Doresc sa fac parte din staff pentru ca doresc sa le dau mute/kick/ban celor care fac chat flood , reclame , spam , nu respecta regulamentul.

Nu este un argument intocmai convingator.

Trebuia sa mai lucrezi asupra cererei ca mie personal cu prea imi trezeste increderea.

Scuze dar asta e #contra 

#contra

Ai păstrat descrierea de la cererea anterioară fără a corecta greșelile menționate în voturi. Regulamentul citit de tine nu este cel al serverului.

De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Doresc sa fac parte din staff pentru ca doresc sa le dau mute/kick/ban celor care fac chat flood , reclame , spam , nu respecta regulamentul

Nu e convingator ca doresti gradul pentru a acorda sanctiuni playerilor

De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Eu cred ca am sa fiu acceptat pentru ca sunt un om serios si respec regulamentul

Nu prea mi se pare ca il respecti ai vreo pagina si ceva de sanctiuni cum am zis si in cererea trecuta.

Exact aceleasi greseli ca in cererea trecuta fara a corecta nimic.

#contra

20200401_132348.png

Daca ai primit contra la cererea trecuta, ce te face sa crezi ca daca o repostezi o sa fie alte voturi? 

#contra

Edited by Steiner

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

#respins

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...