Jump to content
Sign in to follow this  
UnReal

respins Recuperare Grad

Recommended Posts

►Prenume: Andrei
►Nick: UnReal
►Grad/Rank detinut: Helper
►Motivul pierderii gradului/rank-ului: Limbaj staff
►De ce doresti gradul/rank-ul inapoi? Pentru ca imi faceam treaba pe server si pentru ca mi-a fost scos  pentru un motiv aiurea . Doresc sa fac parte in continuare din aceasta comunitate frumoasa !
►Ai citit regulamentul?: Da
►Comentarii aditionale: Consider ca persoana care mi-a dat remove ( resptectiv qSeek - Owner ) nu a procedat corect , intr-adevar , am facut o greseala incepand sa injur pentru niste sunete insuportabile de la Discord in loc sa vorbesc frumos sau sa dau pe mute ( gest urat din partea mea ) recunosc , dar  daca adresezi un limbaj neadecvat asupra unui Staff mai mare precum Owner nu ar trebui sa se recurga la Remove  ,  atata timp cat nu am facut prostii pe server  si imi faceam treaba  , nu vad logica  , sper sa fi fost un gest facut la nervi  , sper sa ma intelegeti  , si qSeek  ai sincerele mele scuze ! Pare rau , nu trebuia sa sar asa cu limbajul asta asupra ta,  pana la urma tu lucrai  sau testai ceva acolo .  

Nu am nimic cu tine si nici nu stiu ce s-a intamplat intre tine si valy/seek dar am mai vazut ca te certai cu persoane pe chatul public.

Asa ca de la mine ai un:#contra

Daca iti schimbu comportamnetul si iti ceri scuze de la seek/valy si persoanele cu care te certai , imi voi schimba cu drag votul in pro 🙂

Edited by AndyUSA
  • Thanks 1

Nu cred ca meriti gradul. Ai un limbaj vulgar si o fire foarte vulcanica te-am avertizat de 2 ori sa nu ma mai injuri ca intreceai masura.

Te ocupai de construit si nu erai atent la chat si cand dadeam un mute incepeai sa injuri ca nu te las sa iti faci treaba dar tu erai pe langa subiect.

Parerea mea e ca nu mai ai ce cauta in staff.

#contra

6 minutes ago, ValentinVali18 said:

Nu cred ca meriti gradul. Ai un limbaj vulgar si o fire foarte vulcanica te-am avertizat de 2 ori sa nu ma mai injuri ca intreceai masura.

Te ocupai de construit si nu erai atent la chat si cand dadeam un mute incepeai sa injuri ca nu te las sa iti faci treaba dar tu erai pe langa subiect.

Parerea mea e ca nu mai ai ce cauta in staff.

#contra

Mai bine te-ai gandi la prostiile pe care le-ai facut tu . apoi atentioneaza-i pe altii , ca nu te-a reportat nimeni cand abuzai . Csf , Viata e de cacat cu persoane de cacat 

3 minutes ago, UnReal said:

Mai bine te-ai gandi la prostiile pe care le-ai facut tu . apoi atentioneaza-i pe altii , ca nu te-a reportat nimeni cand abuzai . Csf , Viata e de cacat cu persoane de cacat 

Retrag ce am spus nu imi voi schimba vote-ul in pro din cauza comportamentului toxic , succes la urmatoarea cerere

Degeaba incerci sa te milogesti intr-un thread cand pe la spate mananci cacat.

#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...