Jump to content
SkyJo

acceptat Cerere Helper- SkyJo

Recommended Posts

► Prenume: Alexandru

► Nick: SkyJo

► Varsta: 22

► Tara/Oras: Romania,Craiova

► Discord: kyle rogan#8694

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Salutare! Numele meu este Alexandru, am 22 ani,sunt student la facultatea de Biologie in Craiova. Ca si caracter sunt o fire calma,rabdatoare,sociabila si cu un simt al umorului 😄 :). Sunt pasionat de IT,Gaming si  orice tine de tehnologie(electronica spre exemplu :D). Ma integrez intr-un grup destul de usor si un bun orator,dar si ascultator.

Hobby's: Ciclism,inot,colectionar de monede

.► Poti comunica si in alte limbi?: Engleza-Nivel avansat,Italiana-nivel incepator-mediu.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Imi doresc sa fac din nou parte din staff,deoarece am fost si in alte comunitati si am ajutat la crearea sau dezvoltarea lor. Am avut o pauza indelungata de minecraft,datorita studiilor.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Consider ca acest joc ma dezvolta ca si persoana si in acelasi timp pot ajuta pe altii,asa cum am facut-o in exprienta mea de 8 ani.

► Ai citit regulamentul?: Da,si este unul foarte bun conturat.

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://imgur.com/DwhFOxB

► Comentarii aditionale: Sunt increzator in mine si abia astept sa fac cunosc pe toti cei din Staff. Va urez succes tuturor in ceea ce faceti! Thumbs up for KROUND community!

13 minutes ago, SkyJo said:

De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Consider ca acest joc ma dezvolta ca si persoana si in acelasi timp pot ajuta pe altii,asa cum am facut-o in exprienta mea de 8 ani.

Ce legatura are cu intrebarea? Noi te întrebam de ce crezi ca vei fi acceptat, nu de ce vrei tu sa joci minecraft. 

Pe server te-am vazut, insa am primit unele reclamatii cum ca ai fi toxic pe chat si playerii asa ca nu pot acorda decât 

#contra

• Thanks 1

O cerere foarte buna la care nu am ce comenta.

Te vad activ , nu te faci remarcat urat pe chat, esti o persoana cu care se poate socializa.

Eu unul iti acord o sansa. 

#pro

• Like 1

Salut! 

14 minutes ago, SkyJo said:

Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Salutare! Numele meu este Alexandru, am 22 ani,sunt student la facultatea de Biologie in Craiova. Ca si caracter sunt o fire calma,rabdatoare,sociabila si cu un simt al umorului 😄 :). Sunt pasionat de IT,Gaming si  orice tine de tehnologie(electronica spre exemplu :D). Ma integrez intr-un grup destul de usor si un bun orator,dar si ascultator.

As fii vrut sa ne spui ceva mai multe despre tine, dar eu personal am reusit sa-mi fac o idee despre tine.

Nu te-am vazut personal sa faci probleme.

Desii as vrea sa fii mai activ pe chat.

Din partea mea ai o sansa#pro

• Like 1

9 minutes ago, Steiner said:

Ce legatura are cu intrebarea? Noi te întrebam de ce crezi ca vei fi acceptat, nu de ce vrei tu sa joci minecraft. 

Pe server te-am vazut, insa am primit unele reclamatii cum ca ai fi toxic pe chat si playerii asa ca nu pot acorda decât 

#contra

Nu sunt toxic si poate am gresit atunci cand am scris cererea,dupa un examen la facultate inca imi fac timp pentru minecraft. Contra al tau nu este argumentat si ma acuzi fara dovezi.
Iti arat cum esti tu printr-o poza,ce fel de persoana esti tu:
https://imgur.com/OMBBM6H

Edited by SkyJo

3 minutes ago, ValentinVali18 said:

Skyjo te rog sa nu te ataci fiecare voteaza dupa cum crede si din cunostiinte proprii

Vreau doar sa primesc o sansa 🙂

Nu am remarcat prezenta ta pe server insa cererea este buna si ma convinge sa iti acord o sansa.#pro 

• Thanks 1

30 minutes ago, SkyJo said:

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Consider ca acest joc ma dezvolta ca si persoana si in acelasi timp pot ajuta pe altii,asa cum am facut-o in exprienta mea de 8 ani.

Poti ajuta playeri si fara grad, in rest cererea este ok, pe chat nu te-am vazut sa faci probleme dar nici prea activ nu esti..

Dar o sa iti dau o sansa asa ca vote-ul meu va fi: #pro

• Thanks 1

Salut, dupa cum zicea si Andy, nu ai nevoie de un grad sa ajuti playerii, in rest, cererea este ok, pe server te vedeam si pe la 1-2 dimineata. De la mine ai #pro

Succes.

• Thanks 1

#pro Cererea este foarte buna si meriti o sansa dar am vazut mici certuri cu playerii care se pot remedia. Bafta!

• Thanks 1

14 hours ago, SkyJo said:

De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Consider ca acest joc ma dezvolta ca si persoana si in acelasi timp pot ajuta pe altii,asa cum am facut-o in exprienta mea de 8 ani

Nu prea ai inteles cerinta, insa per total, cererea e buna. Te am vazut activ, dar nu pe chat, cel puțin cat am stat eu pe server. 

Sper sa indrepti asta daca nu esti asa vorbaret pe chat, fiindca va trebui sa fi. 

Imi dai mesaj pe discord. 

#acceptat

#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...