Jump to content
I0anin

respins Cerere Helper I0anin

Recommended Posts

► Prenume: Nichita sau Niky

► Nick: I0anin

► Varsta: 17

► Tara/Oras: Romania, Ploiesti

► Discord: Niky#8668

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Salut! Sunt Niky am 17 ani sunt in clasa a XI a si de curand m-am reapucat de minecraft din cauza nostalgiei si am nimerit pe serverul acesta, stau in judetul Prahova orasul Ploiesti. Sunt o persoana sociabila, amuzanta, descurcareata, prietenoasa, constiincioasa si foarte serioasa cand trebuie. Stiu cum sa ma exprim pe intelesul tuturor cand trebuie si ma enervez foarte greu.

► Poti comunica si in alte limbi?: Engleza

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece in mare parte din timpul meu liber ma joc minecraft pe serverul acesta si m-am gandit ca poate, de ce nu, sa si aplic pentru o functie aici.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Nu sunt 100% sigur ca o sa fiu acceptat ca ma stiu cu majoritatea staff-ului de pe server si cred ca peste 50% ma stiu ca ma mai aprind din cand in cand pe playeri sau ca mai fac un misto uneori. In rest, de ce sa nu fiu?

► Ai citit regulamentul?: Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://imgur.com/DtuAf8u

► Comentarii aditionale: Dumnezeu cu mila =))

7 minutes ago, I0anin said:

De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Nu sunt 100% sigur ca o sa fiu acceptat ca ma stiu cu majoritatea staff-ului de pe server si cred ca peste 50% ma stiu ca ma mai aprind din cand in cand pe playeri sau ca mai fac un misto uneori. In rest, de ce sa nu fiu?

Vad ca nu ai inteles scopul întrebării. 

La punctul asta iti scrii calitatile ce te recomanda ca helper. Experienta, calm, sociabilitate, etc. 

Daca tu îmi scrii defectele tale din start imi fac o parere proasta. 

Cererea e basic, nu ma atrage. 

#contra

11 minutes ago, I0anin said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece in mare parte din timpul meu liber ma joc minecraft pe serverul acesta si m-am gandit ca poate, de ce nu, sa si aplic pentru o functie aici.

Vrei staff pe server doar ca te joci? Adica jucatori vor fi ajutati singuri dar tu vrei staff ca joci in timpul liber? Raspunsul acesta nu ma convinge ca vrei staff sa pedepsesti lumea sau sa ajuti playeri.

14 minutes ago, I0anin said:

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Nu sunt 100% sigur ca o sa fiu acceptat ca ma stiu cu majoritatea staff-ului de pe server si cred ca peste 50% ma stiu ca ma mai aprind din cand in cand pe playeri sau ca mai fac un misto uneori. In rest, de ce sa nu fiu?

Daca tu nu esti sigur ca vei fi acceptat , cum sa fim noi? fi mai ambitios si poate vei primi functia de helper!

Din pacate de la mine ai un:#contra

16 minutes ago, I0anin said:

De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Nu sunt 100% sigur ca o sa fiu acceptat ca ma stiu cu majoritatea staff-ului de pe server si cred ca peste 50% ma stiu ca ma mai aprind din cand in cand pe playeri sau ca mai fac un misto uneori. In rest, de ce sa nu fiu?

Pe langa ca descrierea a fost basic ai venit la acest punct mai rau sa ne faci o impresie proasta despre tine. Tu vrei sa faci cerere de helper dar te certi cu playerii.

#contra

Am inteles. Nu am ce sa zic, in afara de imi pare rau. Data viitoare o sa fac cum trebuie. Va multumesc la toti pentru raspunsuri si pentru viitoarele raspunsuri ♥️

6 hours ago, I0anin said:

Nu esti sigur pe tine, nu esti increzator, iti lipseste ambitia.

6 hours ago, I0anin said:

Nu vrem un grad doar pentru ca avem timp sa ne jucam minecraft, avem mai multe motive, data viitoare te rog sa le enumeri .

Deocamdata de la mine ai #contra

Refa cererea peste 3 zile si lasa gura mai mica pe server. Daca iti pierzi rabdarea, de unde stiu ca nu o sa incepi sa abuzezi de comenzi din cauza nervilor sau sa injuri? 

Regleza-ti comportamentul și încearcă sa gandesti mai smart, pana la urma, e ceva online. 

Momentan,

#respins

#closed

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...