Jump to content
Sign in to follow this  
mihai33

acceptat Cerere Helper mihai33

Recommended Posts

► Prenume: Michael(mihai)
► Nick: mihai33
► Varsta: 18
► Tara/Oras: Austria, Viena
► Discord: mihai33#2360
► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):  Ma numesc Michael si am 18 ani, anul asta in Septembrie fac 19. Eu sunt din Viena, acolo merg la scoala. Locuiesc inca cu parintii mei, intr-un apartament si nu am niciun frate. Cam o data pe luna vin in Romania, in vacanta de vara e cel mai bine deoarece merg pe litoral. Conduc deja de 4 luni si imi place foarte mult, nu am avut niciun accident. As spune ca ma caracterizeaza calmul. Intr-un conflict aduc de cele mai multe ori o rezolvare, respect fiecare parere. Imi place sa ajut oameni si iau apararea celor nedreptatiti cand este cazul. Ma dezavantajeaza faptul ca nu prea imi place invatatul, dar lucrez la asta si imi intrec uneori limitele. Altceva pot zice despre mine ca am urmat cursurile unei scoli de muzica si imi place sa ascult in general pop. In prezent studiez electrotehnica si in timpul liber cel mai des joc minecraft si practic rugby.
► Poti comunica si in alte limbi?: Da, in germana, romana si engleza.
► De ce doresti sa faci parte din STAFF?:  Am mai fost deja Helper pe un server si doresc sa revin iar. Joc pe kround de aproape o luna si e un server cu oameni de treaba. Sunt activ pe server, deja m-am dezvoltat foarte bine si pot ajuta inclusiv staff-ul cand e nevoie, eu sunt disponibil. Imi place ca staff-ul nu e neglijent in privinta imbajului si e receptiv cu restul jucatorilor. 
► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Consider un motiv activitatea mea pe server joc in fiecare zi cu dedicatie. Eu accept sa iau responsabilitatea va puteti baza pe mine si daca inca nu ma cunoasteti indeajuns. Sunt sigur ca se vor vedea vor vedea progrese. Alt motiv ar fi ca ma consider capabil sa indeplinesc aceasta functie, pot ajuta bine jucatorii care nu au asa multa experienta sau jucatorii care vorbesc numai germana pentru a face serverul mai popular. 
► Ai citit regulamentul?: Da
► Poza cu orele jucate (scoreboard):
► Esti constient ca trebuie sa sustii un test daca vei fii acceptat?: Da
► Comentarii aditionale Eu sper ca o sa considerati cererea mea buna si va multumesc in orice caz.

Cerere Helper.jpeg

Salut Mihai ma bucur ca ai aplicat pentru helper.

-imi place descrierea ta,dar ai pus prea multe semne de punctuatie care nu erau necesare.

-poti ajuta jucatorii fara experienta si fara grad.

-am putut sa imi fac o parere despre tine destul de buna,dar nu pari de 18 ani.

-eu zic ca meriti o sansa!

De la mine ai #pro

Edited by Gabitu

N`seara

Cererea este una buna, pusa la punct si detaliata. Deja mi-am facut o parere buna despre tine mi-am dat seama si ce fel de om esti.

#pro

• Like 1

Salut, cererea este una ok iar orele sunt mai mult decat minimul, ceea ce ma bucura, nu te am prea vazut oe chat, dar se poate remedia. #pro

#pro

Succes la test . O cerere buna .

Cererea este foarte buna, detaliata si convingatoare. Nu am vazut sa faci probleme.

Succes la test

#pro

Edited by ValentinVali18
  • Like 1

Cererea este buna. N-am vazut sa faci probleme pe server.

Meriti o sansa! Bafta la test!

#pro

• Like 1

11 hours ago, mihai33 said:

vor vedea vor vedea

Nush dc ai scris de 2 ori.

Sunt activ pe server, deja m-am dezvoltat foarte bine si pot ajuta inclusiv staff-ul cand e nevoie, eu sunt disponibil.

Poti ajuta playeri/staff-ul si fara grad

Ma numesc Michael si am 18 ani, anul asta in Septembrie fac 19. Eu sunt din Viena, acolo merg la scoala. Locuiesc inca cu parintii mei, intr-un apartament si nu am niciun frate. Cam o data pe luna vin in Romania, in vacanta de vara e cel mai bine deoarece merg pe litoral. Conduc deja de 4 luni si imi place foarte mult, nu am avut niciun accident. As spune ca ma caracterizeaza calmul. Intr-un conflict aduc de cele mai multe ori o rezolvare, respect fiecare parere. Imi place sa ajut oameni si iau apararea celor nedreptatiti cand este cazul. Ma dezavantajeaza faptul ca nu prea imi place invatatul, dar lucrez la asta si imi intrec uneori limitele. Altceva pot zice despre mine ca am urmat cursurile unei scoli de muzica si imi place sa ascult in general pop. In prezent studiez electrotehnica si in timpul liber cel mai des joc minecraft si practic rugby.

Nu prea ai discutat cum esti tu la nivel moral, ai spus doar ca esti calm si ce iti place sa faci.

Cererea nu mi se pare deatul de convingatoare asa ca din partea mea ai un:#contrasucces in continuare!

Ai o cerere convingatoare si bine pusa la punct. Eu iti acord o sansa #pro .

Bafta la test!

Destul de bine compusa cererea,convingatoare,ai atins toate punctele. Incearca sa mai comunici pe chat cu playeri,sa te vedem activ 🙂
Din partea mea ai un: #pro

Cererea este cat de cat okay, nu am vazut sa creezi probleme, succes
#pro

Edited by Steiner

#pro

Cererea e ok. Nu mă prea convinge, dar nu am văzut să creezi probleme. Meriți o șansă.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...