Jump to content
Sign in to follow this  
nightwisT

acceptat Cerere Grad-Helper

Recommended Posts

► Prenume: Alex

► Nick: nightwisT

► Varsta:14

► Tara/Oras: Rm.Valcea

► Discord:  VVVV#4346

► Descriere persoanala (minim 50 de cuvinte):Pot spune despre mine ca sunt o fire muncitoare ce lucreaza pentru a-si atinge scopurile in viata.Am cei 7 ani de acasa si ofer respector celor ce stiu sa respecte.Calitatile mele sunt ca stiu sa lucrez in echipa stiu sa respect sa ma distrez .Toti oamenii au calitati si defecte iar defectul meu este ca ma enervez repede dar se poate rezolva asta.Mai pot spune despre mine ca sunt fire mai sensibila si rusinoasa .Sunt genul de om care munceste cat peste masura pentru un lucru si nu se lasa batut usor .O abilitate a mea este ca pot fi social , ma pot integra foarte usor intr-un colectiv,chit ca o sa fiu la inceput mai rusinos dar dupa putin timp o sa ajung sa fiu foarte vorbaret.

► Poti comunica si in alte limbi?:Desigur,engleza.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?:  Eu doresc sa fac parte  in functia de staff deoarece cred ca ma descurc cu aceasta functie.Stiu sa respect regulamentul si pe cei din jurul meu.Imi place sa comunic cu playeri si sa ii ajut si deoarece comunitatea are nevoie de STAFF capabil si responsabil.

► De ce crezi ca o sa fii aceptat?: Eu cred ca o sa fiu acceptat deoarece ma descurc cu gradul,stiu sa respect,nu abuzez de grad.

► Ai citit regulamentul?:Desigur.

► Poza cu orele jucate : https://imgur.com/a/45pDlBW .

► Comentarii aditionale: GL HF.

34 minutes ago, nightwisT said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?:  Eu doresc sa fac parte  in functia de staff deoarece cred ca ma descurc cu aceasta functie.Stiu sa respect regulamentul si pe cei din jurul meu.Imi place sa comunic cu playeri si sa ii ajut si deoarece comunitatea are nevoie de STAFF capabil si responsabil.

1.Poti ajuta playerii si fara funcția de STAFF..

2. Tot STAFF-ul este capabil si responsabil , sa fim sinceri..

4 minutes ago, Gabitu said:

La intrebarea:De ce crezi ca o sa fii acceptat?Nu ai putut sa ma convingi.Daca vei avea helper,normal ca nu vei abuza de grad pentru ca iti doreai aceasta functie.

Sunt de acord cu ce spune Gabitu..

Revin-o peste 3 zile cu o altă cerere ~!

#contra

Edited by Miha4la
  • Like 1

#pro

Meriți o șansă. Succes !

• Like 1

Sincer am pareri impartite, ai fost în staff o perioada lunga si te-ai tinut de treaba dar apoi ai fost inactiv. 

Iti acord o sansa numai datorita experientei, ultima sansa, sper sa nu faci ca data trecuta. 

#pro

• Like 1

35 minutes ago, nightwisT said:

Pot spune despre mine ca sunt o fire muncitoare ce lucreaza pentru a-si atinge scopurile in viata.Am cei 7 ani de acasa si ofer respector celor ce stiu sa respecte.Calitatile mele sunt ca stiu sa lucrez in echipa stiu sa respect sa ma distrez .Toti oamenii au calitati si defecte iar defectul meu este ca ma enervez repede dar se poate rezolva asta.Mai pot spune despre mine ca sunt fire mai sensibila si rusinoasa .Sunt genul de om care munceste cat peste masura pentru un lucru si nu se lasa batut usor .O abilitate a mea este ca pot fi social ,pot integra foarte usor intr-un colectiv,chit ca o sa fiu la inceput mai rusinos dar dupa putin timp o sa ajung sa fiu foarte vorbaret.

vreo 200 greseli gramaticale, nu prea ai spus cum esti la nivel moral.

36 minutes ago, nightwisT said:

Imi place sa comunic cu playeri si sa ii ajut si deoarece comunitatea are nevoie de STAFF capabil si responsabil.

1:poti ajuta playeri si fara staff
2: staff-ul e destul de capabil nu esti buricu pamantului sa vii sa faci tu tot.

Nici nu mai are rost sa mai zic ceva deci de la mine ai #contrasucces in continuare!

• Like 1

1 minute ago, AndyUSA said:

2: staff-ul e destul de capabil nu esti buricu pamantului sa vii sa faci tu tot.

Gen nu m-am referit ca voi sunteti incapabili xD , dar daca va simtiti nu am ce sa va fac.

• Haha 2

#pro

Ai mai fost staff și te-ai descurcat ok. Cred ca meriți o șansă.

• Like 1

#pro cererea e ok si stiu ca ai mai fost in staff din spusele colegilor mei, si mai stiu ca ai fost activ. Bafta!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...