Jump to content
Sign in to follow this  
Th3Br0ck3n18

Propunere - Th3Br0ck3n18

Recommended Posts

1. Nick:Th3Br0ck3n18
2. Propunere: As dori, ca dupa o ora mai tarzie, sa nu mai fie asa strict regulamentul doarece copiii dorm, raman cei mai mare, deci, eu cred ca s-ar putea folosi si cuvinte mai obscene. Staff-ul sa fie mai "ganditor" si sa nu aiba arogante daca au un amarat de grad, este o comunitate mica, serverul este misto, dar unii din staff strica.
3. Cu ce crezi ca ar ajuta aceasta propunere:?Nu cred ca ar ajuta cu ceva anume. E o chestie mai deosebita.
4. Ai resurse pentru a fii implementata (daca este necesar):-
5. Comentarii aditionale:Sa nu mai comenteze Helperii si sa isi dea arogante. Sau sa se faca grad de RcLP adica Responsabil cu Linistea Playerilor.

Intr-o comunitate trebuie sa fie disciplina si bun simt. Daca noi de la o ora am lasa sa se injure ca la usa cortului, s-ar duce toata comunitatea de rapa. Playerii trebuie sa fie invatati sa nu injure, e chestie legata de educatie.

#contra

FbsgpLg.jpg.44acbd89e7458c18a55d3e2017faa6d3.jpg

Nu creed ca este ceva de comentat la aceasta propunere. Este pur si simplu oribila. Cum sa ignori regulamentu ca na asa vr tu sau ca doarme lumea.

#contra

20200401_132348.png

Daca am face asta gandeste-te cum ar fi sa injure toti dupa ora 12 sa zic, sau sa prelungeasca sau sa faca orice altceva ce nu permite regulamentul, ar fi haos total pe chat. Daca intra un player nou si vede atatea injuraturi pe chat si prelungiri mai vede ca sunt si atatia membrii din staff on ce o sa zica acel player?(Ce staff mai e si asta?)

De la mine ai un #contraSucces!

9 hours ago, Th3Br0ck3n18 said:

Staff-ul sa fie mai "ganditor" si sa nu aiba arogante daca au un amarat de grad

Nu se numesc arogante, se numeste sa isi faca cererea. 

Si nu stiu de ce crezi ca acei copii "mici" dorm. Majoritatea stau pana foarte tarziu. 

De asemenea, limitarea de limbaj nu este ca sa ferim persoane tinere de expunerea la el, stiu din experienta ca ei injura mai ceva ca un adult. Avem acea limitare ca totusi suntem un server, mic cum ai zis tu, dar care se respecta. Nu vrem sa avem pe chat barul din fundu satului in care vorbesc toti cum le vine la gura. 

Si am o întrebare, am vazut des persoane care se supara ca nu ii lasam sa vorbească liberi si ii restricționam blabla:

Va e asa de greu sa comunicati fara sa va bagati si scoateți? Este necesar pentru voi ca o discuție sa fie purtata impreuna cu fel de fel de injuraturi? Chiar e nevoie sa iti bagi tu in mama cuiva in clipa aia? Nu pot sa zici un "buna" fara sa adaugi "coaie"? 

#contra

xvRiP33.png.5c0370422476c6fc99071ce3372f4d11.png

#respins

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

We make the difference!

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...