Jump to content
CiprianFulgerul

acceptat Cerere Helper - CiprianFulgerul

Recommended Posts

► Prenume: Ciprian 

►Nick:CiprianFulgerul

►Varsta:14

►Tara/Oraș:Oradea

►Discord:CiprianFULGERUL#0397

►Descriere personală:Ma numesc Ciprian , am 14 ani si sunt din Oradea . Ma joc minecraft de 3 ani pe lângă alte jocuri ca si CS GO , Pubg si sa:mp . In timpul liber fiind un sportiv de performanță practic fotbal . Sunt o persoana serioasă și matură pentru vârsta mea , incerând sa-mi corectez defectele si sa‐mi îmbunătățesc calitățile. Pe lângă aceste calități sunt o persoana sociabilă si socializez cu diferite persoane pentru a mă dezvolta.

►Poti comunica si in alte limbi?: Engleză și putina franceza

►De ce doresti sa faci parte din staff?:Imi doresc sa fac parte din staff ul server ului deoarece imi place sa ma joc pe acest server si vreau sa ofer o mână de ajutor staff -ului in a pedepsi cei care încalcă regulamentul.

►De ce crezi ca o sa fii acceptat?:Cred că o sa fiu acceptat deoarece cred ca am experienta necesară și niste calități destul de bune , dupa parerea mea , pentru a face parte din echipa voastră.

►Ai citit regulamentul?:Da.2020-03-25_04_08_39.png.16ce0d57cf14428158d385fb8e378655.png

5 hours ago, CiprianFulgerul said:

►Descriere personală:Ma numesc Ciprian , am 14 ani si sunt din Oradea . Ma joc minecraft de 3 ani pe lângă alte jocuri ca si CS GO , Pubg si sa:mp . In timpul liber fiind un sportiv de performanță practic fotbal . Sunt o persoana serioasă și matură pentru vârsta mea , incerând sa-mi corectez defectele si sa‐mi îmbunătățesc calitățile. Pe lângă aceste calități sunt o persoana sociabilă si socializez cu diferite persoane pentru a mă dezvolta.

Descrierea personala e slabuta. 

►De ce doresti sa faci parte din staff?:Imi doresc sa fac parte din staff ul server ului deoarece imi place sa ma joc pe acest server si vreau sa ofer o mână de ajutor staff -ului in a pedepsi cei care încalcă regulamentul.

Poti sa ne dai o mana de ajutor si fara grad.

►De ce crezi ca o sa fii acceptat?:Cred că o sa fiu acceptat deoarece cred ca am experienta necesară și niste calități destul de bune , dupa parerea mea , pentru a face parte din echipa voastră.

Ce calitati ai si justifica-le.

#contra 

6 hours ago, CiprianFulgerul said:

De ce doresti sa faci parte din staff?:Imi doresc sa fac parte din staff ul server ului deoarece imi place sa ma joc pe acest server si vreau sa ofer o mână de ajutor staff -ului in a pedepsi cei care încalcă regulamentul.

Motiv destul de basic dar merge. 

6 hours ago, CiprianFulgerul said:

Cum crezi ca ai experienta? Pai ai sau nu? Si mai puteai sa dezvolti putin. 

Cererea e simpla dar nu rea. 

#pro

• Thanks 1

Cererea este destul de okey,cam basic,dar nu e rea.

Meriti o sansa,succes!

#pro

• Thanks 1

#pro

O cerere ok-ish. Ar mai merge îmbunătățită descrierea, dar cred că meriți o șansă.

• Thanks 1

Descrierea ta personala nu spune multe despre tine ca persoana.

12 hours ago, CiprianFulgerul said:

De ce doresti sa faci parte din staff?:Imi doresc sa fac parte din staff ul server ului deoarece imi place sa ma joc pe acest server si vreau sa ofer o mână de ajutor staff -ului in a pedepsi cei care încalcă regulamentul.

Pai cam asta e treaba helperului, altceva in afara de asta?

#contra

O cerere per total ok. Descrierea este cam simpluta, dar cred ca meriti o sansa.

#pro

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...