Jump to content
Sign in to follow this  
DarkCookie

respins Cerere Helper DarkCookie

Recommended Posts

► Prenume: Rafael

► Nick: DarkCookie

► Varsta: 14

► Tara/Oras: Spania, Benidorm

► Discord: ۝DarkCookie۝ #3591

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Salut, ma numesc Rafael, am 14 ani si sunt din Spania (Benidorm). Sunt in clasa a 8-a merg la bilingv, imi place foarte mult fotbalu dar si jocurile pe calculator. In general joc intre 2 si 4 ore pe zi, ma m-ai joc inafara de minecraft si LOL, CS:GO, Dirty Bomb si Tf2. Sunt singur la parinti, calitatile mele sunt: de a fi foarte sociabil, amuzant si sunt de treaba. Defectele mele sunt: de a ma enerva destul de repede, zgarcit, egoist din cand in cand. Ca fire sunt calm, dar ma enervez foarte repede. Materile mele preferate sunt: matematica, biologia si informatica in engleza. Mi-as dori sa merg la cursuri de informatica si sa incep sa fac jocuri. 

► Poti comunica si in alte limbi?: Da, in Spaniola si Engleza

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece doresc sa ajut comunitatea sa se ridice.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Deoarece pot ajuta comunitatea foarte mult.

► Ai citit regulamentul?: Da, l-am citit de 4 ori.

► Poza cu orele jucate (scoreboard):  https://imgur.com/q5jxyJo

► Comentarii aditionale: Sper sa fiu acceptat, si daca nu o sa fiu tot o sa m-ai fac apply. 😊

7 minutes ago, DarkCookie said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece doresc sa ajut comunitatea sa se ridice.

Poti ajuta comunitatea si fara sa faci parte din staff.

7 minutes ago, DarkCookie said:

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Deoarece pot ajuta comunitatea foarte mult.

Ai scris acelasi lucru ca si mai sunt,nu esti destul de convingator,iar aceste argumente nu sunt motive concrete.

Sfatul meu este sa revii cu o noua cerere in 3 zile.

#contra

12 minutes ago, DarkCookie said:

Este cam acelasi lucru, ne poti ajuta si fara grad. 

#contra 

Cererea este cat de cat ok, mai mergea lucrata la motive.

Eu iti acord o sansa #pro 

Te repeti in cerere + pe server esti cam toxic si nu ai un comportament demnic de functia de helper

#contra 

1 hour ago, DarkCookie said:

Ca fire sunt calm, dar ma enervez foarte repede

Cum poti sa fii calm dar sa te enervezi repede? Pai nu mai esti calm atunci. 

De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece doresc sa ajut comunitatea sa se ridice.

Cum? 

De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Deoarece pot ajuta comunitatea foarte mult.

Cu ce? 

Stiu ca poti mai mult, revino peste 3 zile si încearcă sa răspunzi la intrebari într-un mod mai dezvoltat. 

#contra

Nu ai dezvoltat ideea la unele raspunsuri,le ai folosit pe cele basic.

Corecteaza-ti greselile si revino cu o noua cerere in 3 zile.

#contra

6 hours ago, DarkCookie said:

Nimic convingator. Btw, poti ajuta si fara sa fii in Staff.

Cererea ta este destul de slaba.

#contra 

Te tot repeti in raspunsuri.

10 hours ago, DarkCookie said:

Nu mi se pare o cerere foarte convingatoare. Iti recomand sa revii cu o noua cerere peste 3 zile.

#contra

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...