Jump to content
Sign in to follow this  
OracleMars

acceptat Cerere Helper OracleMars

Recommended Posts

► Prenume: Ricardo

► Nick: OracleMars

► Varsta: 14

► Tara/Oras: Prahova Ploiesti

► Discord: OracleMars#4253

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Am fost nascut in spania Villarreal Provincia Castellón pe data de 17 octombrie 2005 si am 1.75 . Imi place foarte mult sa stau pe calculator sunt pasionat de jocurile non pay to win dar practic si 2 sporturi cum ar fi : Baschet si Box. Acum sunt in Romania in Judetul Prahova municipiul Ploiesti, Clasa a VIII-A la scoala gimnaziala Ioan A. Bassarabescu  sunt intelegator respectuos am rabdare vreau sa merg pe scoala profesionala in Liceul Tehnologic UCECOM Spiru Haret. Nu sunt singur la parinti, mai am o sora .

► Poti comunica si in alte limbi?: Da : Engleza,Germana si Spaniola

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Pentru ca vreau sa ajut playerii ce au nevoie de ajutorul STAFF-ULUI sa am grija ca playerii sa nu foloseasca limbaj licentios pe chat-ul publilc si doroesc sa ajut aceasta comunitate .

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Pentru ca eu cred ca sunt adept acestui grad mai ales prin faptul ca inteleg persoane si am rabdare si sunt foarte activ

► Ai citit regulamentul?: Da, l-am citit

► Poza cu orele jucate (scoreboard):image.png.adbac4e079691f11c46bb10ad0acd66a.png

► Comentarii aditionale: Nu mai am nimic de spus, Multumesc

image.png.2c85b5ec3c531fcc8739f2a9b28ea565.png

Tinand cont ca ai fost banat, cererea e ok, sper ca te-ai remediat de la folosirea 'hack-urilor'.

#pro 

• Thanks 1

#contra

Ai antecedente, iar alegerea scrisului pentru mine e un semnal. Descrierea nu e rea.

• Dislike 1

Nu imi place ca ai primit ban pentru necooperare. Una e sa folosesti hackuri, ceea ce nu e nici asta okay, dar totusi mi se pare mai nasol sa nu recunoști ca ai folosit. 

Felul in care ai completat cererea ma deranjează la ochi, si nu doar fontul și culoarea dar faptul ca ai mai si scris subliniat. 

Zic sa revii cu o cerere simpla si serioasa. 

#contra

Cererea nu este rea,dar avand in vedere ca ai antecedente nu cred ca esti un exemplu bun pentru playeri.

#contra

Faptul că , completezi cererea diferit de restul nu impresionează pe nimeni, ba din contra deranjează ochiului, iar din cate am inteles ai fost banat pentru folosirea anumitor hack-uri.

#contra

Nu imi place felul in care ai completat cererea, este deranjant.

Ai si antecedente. #contra 

Posted (edited)

Nu cred ca esti potrivit pentru a face parte staff, tu refuzand sa fii controlat si incercand sa ma prostesti la control.

#contra

Edited by ValentinVali18

Datorita antecedentelor pe care le-ai avut pe server, consider ca nu ai fi potrivit pentru aceasta functie.

#contra

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...