Jump to content
Sign in to follow this  
AlexYT2007

respins Cerere Helper - Alex_YT2007

Recommended Posts

► Prenume: Diaconu Iustin Alexandru 

► Nick: Alex_YT2007

► Varsta: 13 ani si 7 luni

► Tara/Oras: Romania/ Pitesti

► Discord: 𝔸𝕝𝕖𝕩_𝕐𝕋𝟚𝟘𝟘𝟟#2414

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): : Salut, numele meu este Alexandru, am 13 ani si 7 luni si sunt din Pitesti.    Sunt o persoana calma, intelegatoare ajutatoare si responsabila, imi place sa imi fac prieteni noi, am simțul umorului, imi place sa ajut lumea, cateodata sunt si incapatanat.  Imi place sa ma joc.  Jocul meu preferat fiind Minecraft. Sunt un jucator de mic si-mi plac jocurile.

► Poti comunica si in alte limbi?: Da, pot comunica si in limba engleza.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Am mai facut parte dintr-un alt STAFF, in care m-am implicat mult, cunosc regulamentul si stiu sa il aplic. Sunt activ zilnic, imi place comunitatea care  este una foarte buna, STAFF-ul deasemenea este unul foarte bun.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Avand o experienta de joc si intr-un STAFF, cunoscând regulamentul si punandu-l in practica, ajutand ceilalti jucatori si sanctionand pe cei ce incalca regulamentul , sunt pregatit sa fac parte din STAFF.

► Ai citit regulamentul?: Da , l am citit.

► Poza cu orele jucate (scoreboard): mai jos.

► Comentarii aditionale: Va multumesc de timpul acordat!

2020-06-26_02.36.52.png

5 hours ago, AlexYT2007 said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Am mai facut parte dintr-un alt STAFF, in care m-am implicat mult, cunosc regulamentul si stiu sa il aplic. Sunt activ zilnic, imi place comunitatea care  este una foarte buna, STAFF-ul deasemenea este unul foarte bun.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?: Avand o experienta de joc si intr-un STAFF, cunoscând regulamentul si punandu-l in practica, ajutand ceilalti jucatori si sanctionand pe cei ce incalca regulamentul , sunt pregatit sa fac parte din STAFF.

Prea basic si sunt foarte asemanatoare.

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): : Salut, numele meu este Alexandru, am 13 ani si 7 luni si sunt din Pitesti.    Sunt o persoana calma, intelegatoare ajutatoare si responsabila, imi place sa imi fac prieteni noi, am simțul umorului, imi place sa ajut lumea, cateodata sunt si incapatanat.  Imi place sa ma joc.  Jocul meu preferat fiind Minecraft. Sunt un jucator de mic si-mi plac jocurile.

Eu unul nu prea imi pot da seama ce fel de persoana esti, scrie mai multe despre tine.

#contra

Aici mi se pare ca am citit aceeasi chestie, insa reformulata diferit.

Sunt o persoana calma, intelegatoare ajutatoare si responsabila, imi place sa imi fac prieteni noi, am simțul umorului, imi place sa ajut lumea, cateodata sunt si incapatanat.

Mi se pare cam putin, puteai sa mai adaugi inca ceva. + sa iti enumeri mai multe defecte, nu doar unu, sunt sigur ca nu esti perfect.
#contra

17 hours ago, AlexYT2007 said:

Imi place sa ma joc.  Jocul meu preferat fiind Minecraft. Sunt un jucator de mic si-mi plac jocurile.

Cam te repeți. 

17 hours ago, AlexYT2007 said:

Am mai facut parte dintr-un alt STAFF, in care m-am implicat mult, cunosc regulamentul si stiu sa il aplic. Sunt activ zilnic, imi place comunitatea care  este una foarte buna, STAFF-ul deasemenea este unul foarte bun.

Nu ai raspuns de ce vrei sa faci parte din staff. 

Iti dau o sansa

#pro

xvRiP33.png.5c0370422476c6fc99071ce3372f4d11.png

#contra

20 hours ago, AlexYT2007 said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?:

Nu ai răspuns la întrebare

22 hours ago, AlexYT2007 said:

Aici ai scris acelasi lucru, cu niste cuvinte divertite...

22 hours ago, AlexYT2007 said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: 

Si la intrebarea asta, nu ai raspuns.

#contra

Argumentele sunt foarte asemanatoare 

Din descriere nu imi pot da seama ce fel de persoana esti.

#contra

#contra

Motive banale iar cât despre descriere nu te regăsește pe tine ca ce fel de persoana ești. 

ExRsmiL.gif?noredirect

Descrierea este slabă iar argumentele la fel,  momentan nu consider ca esti pregatit pentrut aceasta functie 

#contra

#respins

#closed

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

We make the difference!

------------------------------------------

|

unknown.png

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...