Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×
P0w3r

Cele mai top filme/seriale

Recommended Posts

Salut baieti si fete,sunt sigur ca toti de pe acest forum v-ati uitat macar o data la un film sau la un serial.Deci va provoc pe fiecare sa faceti un top 3 filme/seriale vazute,eventual sa scrieti si genul (horror,actiune,drama,etc).

Reguli:

-Dublu post interzis

-Trebuie sa fie filme pe care le ati vizionat nu din auzite

Incep eu:

1.Rambo:Last blood, a fost genial actiune pura,pentru cei care iubesc actiunea e un film top (film)

2.Prison Break,cred ca majoritatea ati auzit de el,mi se pare cel mai resuti serial pe care l-am vazut,desigur poate acum exista altele mai faine dar inca nu am gasit niciunul la inaltimea lui,e un serial prea bine gandit e wow. Daca nu l-ai vazut niciodata merita ;)) genul:actiune,drama,aventura

3.Peaky blinders,mi se pare cel mai fain serial pe care l-am vazut dupa Prison Break :))) Drama,crima,thriller. Pentru iubitorii de filme gangstar ;))

Have fun!

1. La Casa De Papel - Actiune (Cred ca il stie toata lumea)

2. Outer Banks - Teen Drama, pare de fete dar e foarte interesant ngl

3. Narcos - Dramă, Biografic, Polițist, Ficţiune poliţistă (RIP Pablo Escobar ;( )

• Like 1

tumblr_m9s3oxeKwb1rprwzqo1_500.gif.749492dc2c6a5d82c65e26298e68824b.gif

Discord:tudor#9331

Instagram:@im.tudor

Click me!

Salut . Vreau si eu sa stiu daca a mai comandat cineva de-aici https://www.vadrexim.ro/anvelope-iarna.html si daca vin repede cei de la curierat!

18 minutes ago, andreimanole16 said:

Salut . Vreau si eu sa stiu daca a mai comandat cineva de-aici https://www.vadrexim.ro/anvelope-iarna.html si daca vin repede cei de la curierat!

Da, serviciul este super rapid, anvelopele de calitate superioara totul a mers perfect loganul meu este mai fericit ca niciodata

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...