Jump to content
Cererile de Helper sunt momentan inchise. ×
Claudiu32

Cerere Helper - Claudiu32

Recommended Posts

Nick: Claudiu32
Varsta: 17
Discord: Darak ►𝓑𝓝◄#2972
Gradul dorit: As dori gradul de Helper
Descriere:  In primul rand, salutări celor din staff.

În al doilea rând, ma numesc  Claudiu,  am 17 ani, locuiesc  în orașul Găsești Județul Dâmbovița, de aproape 1 an lucrez la un bar din apropiere, cat despre caracterul meu, sunt o fire ambițioasă, uneori vulcanică daca sunt călcat pe coada, dar tot odată sunt si foarte calm uneori,  ma integrez repede într-un grup nou.  Parul este saten asezat intr-o freza moderna , ii da infatisarii mele un aer sarmant.Ochii caprui imi dau o nota de baiat serios dar totodata si seducator,  hobby-ul meu principal este gaming-ul, dar mai practic si cateva sporturi: vara (inot-ul si  ciclism-ul) iar iarna (snowbording-ul), imi place sa mai urmăresc din cand in cand filme / seriale/ anime. Principiul meu de baza e următorul :"Respecta si vei fi respectat" 

(stiu ca nu este chiar o cerere genială dar sunt un adolescent simplu de 17 ani.) 

(Multă sanatate va doresc! )
La ce crezi ca ne poti ajuta?: Ma pot face util in diferite situatii dificile dar si mai putin dificile, pot intoarce situațiile incomode in favoarea mea.

De ce crezi meriti acest grad?: Personal cred ca merit  acest grad deoarece ma consider cat de cat matur dar tot odată sunt si destul de vechi in aceasta comunitate, cat si pe server-ul de minecraft.
Alte detalii:-
Explica notiunile:
spam - postarea  in mod repetat a unui mesaj într-un interval scurt de timp
off-topic - Postarea unui mesaj  ce nu are legatura cu subiectul/topicul dat.
post-hunt - un post de genul (salut/ buna )  doar pentru a creste numarul de posturi a utilizatorului. 

Din cererea ta reiese ca esti o persoana capabila si nici nu am gasit vreo ,,gaura'' in ceea ce ai scris 

#pro

• Thanks 1

Cererea nu este cea mai buna, insa nici rea nu este.
+ am ajuns sa te cunosc cat de cat si mi se pare ca ai un comportament decent, comportament cu care sunt dispus sa lucrez in aceeasi echipa.
#pro

• Thanks 1

Ne-ai spart cu descrierea aia sarmantule :))

Esti okay si de treaba. 

#pro

• Thanks 1

xvRiP33.png.5c0370422476c6fc99071ce3372f4d11.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...