Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×
Sign in to follow this  
Eduardgg

respins Cerere Helper

Recommended Posts

Prenume:Eduard ► Nick:Detol ► Varsta:15 ani ► Tara/Oras:Prahova,Ploiesti ► Discord:Vextra#0248 ► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):Imi place sa:ma joc,cooperez si sa ma distrez► Poti comunica si in alte limbi?:da pot comunica in engleza ► De ce doresti sa faci parte din STAFF?:Pentru a ajuta playeri de pe server ► De ce crezi ca o sa fii acceptat?:Pentru ca sunt prietenos si cooperativ ► Ai citit regulamentul?:da l-am citit ► Poza cu orele jucate (scoreboard):https://imgur.com/c3Kk2dV ► Comentarii aditionale:Nu am

Just now, Eduardgg said:

Prenume:Eduard ► Nick:Detol ► Varsta:15 ani ► Tara/Oras:Prahova,Ploiesti ► Discord:Vextra#0248 ► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):Imi place sa:ma joc,cooperez si sa ma distrez► Poti comunica si in alte limbi?:da pot comunica in engleza ► De ce doresti sa faci parte din STAFF?:Pentru a ajuta playeri de pe server ► De ce crezi ca o sa fii acceptat?:Pentru ca sunt prietenos si cooperativ ► Ai citit regulamentul?:da l-am citit ► Poza cu orele jucate (scoreboard):https://imgur.com/c3Kk2dV ► Comentarii aditionale:Nu am

Cererea este incompleta si nu arata bine, a si nu ai voie sa dai “quote” sau sa raspunzi la propria ta cerere!

#contra

1.png.860199cfa1f1de616a69e12f8ab5166c.png
Instagram: matteo_mnll

Discord: ItzMatt3o#9363

Cererea ta este incompletă, aspectul este deranjant ochilor și nu ai voie să-ți răspunzi la propria cerere, plus că nu au trecut 3 zile de la ultima cerere.

#contra.

Edited by Gowwther

Aspectul cererii este deplorabil, Descrierea personala este prea scurta, poti ajuta playerii si daca nu faci parte din staff, nu ai voie sa iti raspunzi la propria cerere si nici nu au trecut 3zile de la ultima cerere. Asta e mai mult bataie de joc decat o cerere pentru a face parte din staff

#contra

#contra 
Motivele mai sus.

Echipament si casca
Parca am fi roboti

nocume.png                                    

#contra

Aspectul cererii este deplorabil, Descrierea personala este prea scurta, poti ajuta playerii si daca nu faci parte din staff, nu ai voie sa iti raspunzi la propria cerere si nici nu au trecut 3zile de la ultima cerere. Asta e mai mult bataie de joc decat o cerere pentru a face parte din staff.

Aspectul cererii este ingrozitor, la fel si continutul.

#contra

Salut!

1.Aspectul cererii este groaznic.

2. Nu au trecut cele 3 zile de la cererea precedenta.

#contra

asd2.jpg

#respins

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...