Jump to content
Sign in to follow this  
GodIsPlanet

respins Cerere Helper

Recommended Posts

► Prenume:Robert

► Nick:GoodPlanet

► Varsta:15

► Tara/Oras:Romania, Targoviste

► Discord:GoodPlanet#2421

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Salut, presupun ca aici trebuie sa ma descriu ... nu prea 
sunt bun la asta, si nu imi place sa ma laud, asa ca am sa imi spun in general defectele.. Sunt un tip
prea ambitios, si nu dau inapoi in nici un moment, acest lucru pare a fii bun, dar in momentele nepotri-
vite.. e greu :). Imi place arta extrem de mult, acest lucru deducand faptul ca am multa rabdare unde 
este necesara. Am trecut prin prea multe pentru un copil de 15 ani (chestii personale), ducand la maturi
tatea mea, chiar daca nu vreau sa arat asta, imi place sa ma consider copil. De ceva timp am inceput sa
invat sa fac mix uri ca dj, iar in viitor sper sa ma pot duce sa pun muzica la un club de noapte(asta
ca un hobi). Dea lungul timpului mi a placut la mai multe fete, nici una din ele impartasindu mi inapoi,
cred ca va intrebati ce treaba are cu cererea  ei bine, asta m a stabilizat emotional, m a intarit, si
m a facut sa ma gandesc mai mult la viata, dandu mi o parere diferita de fiecare data .Tocmai am dat exame
nul national, si pot sa spun ca am avut extrem de multe emotii, acest lucru fiind ceva neobijnuit pentru
mine, fiind o fire mai tare, neavand foarte multe emotii in momentele critice.

► Poti comunica si in alte limbi?: Da, engleza la nivel mediu.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Deoarece sunt foarte activ si atent pe chat, si as putea ajuta
la jigniri, chat flood uri, etc.

► De ce crezi ca o sa fii acceptat?:Deoarece sunt o fire ambitioasa, si imi place sa ajut lumea, de
asemenea deoarece sunt foarte activ pe chat  .

► Ai citit regulamentul?: Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard):https://imgur.com/gallery/wXDBhQ9

► Comentarii aditionale: Cred ca am spus cam tot ce era de spus.

Cererea ta este exact la fel ca ultima din 25 iulie și te cunosc ca fiind o persoană toxică.
Să sperăm că de la ultima ta cerere ți-ai mai îndreptat comportamentul.

#pro 

Ţinând cont că te ştiu o persoană cu mici scăpări de comportament eu zic că ţi-ai invaţat lecţia, de la mine ai un da şi ne vedem in etapa următoare. Succes !

PS: sper să nu ma dezamageşti .

#pro

Cererea ta este una foarte buna, nu am vazut sa creezi probleme din partea mea ai un DA!
#pro

Nu ai respectat noul model,revin-o cu o noua cerere peste 3 zile

#contra

2020-08-31_11.09.15.png

Discord:sebi#5689

Guest onuta

Nu ai respectat modelul de cerere, revin o peste 3 zile si incearca sa iti remodelezi cererea.

#contra

Observ ca ai dat copy-paste de la ultima ta cerere. 

Din păcate, tin sa te informez, ca modelul pentru cererea de helper a fost schimbat. 

Data viitoare poate iti rupi câteva secunde pretioase sa verifici. 

#contra

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...