Jump to content
Kevinel2003

acceptat CERERE HELPER

Recommended Posts

► Prenume:Kevin

► Nick:Kevinel

► Varsta:17 ani

► Primele 7 cifre din CNP:5030728

► Tara/Oras:Buzău,România

► Discord:kevinelou#8592

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):
Mă numesc Roșca Kevin,am 17 ani și sunt din Buzău.În timpul liber învăț la chimie,mă joc volei și sunt un iubitor de Minecraft încă din 2014.Sunt elev la Colegiul Național Mihai Eminescu pe profilul de Științe ale naturii , și vreau să devin student la Facultatea de Medicină din Brașov.
Imi place să ajut jucatorii cu iteme și să îi ajut cu mecanicile jocului și comenzi inca din prima zi pe server.Din punct de vedere moral, mă auto-caracterizez ca fiind o persoană altruistă și empatică,îmi place să fiu alături de oameni și cred că tuturor li se poate oferi o a doua șansă, deoarece este uman să greșești.
Sunt un om dedicat,care crede că în viață trebuie să muncești pentru ce-ți dorești și să apreciezi tot binele din jurul tău ca să fi fericit.Nu m-aș putea vedea să le fac rău altora intenționat și nu pot nici să rămân supărat pe oameni.
Defectul meu principal este că sunt o persoană care la greu,își vede doar părțile negative,probabil din cauza absenței tatălui meu am ajuns să mă descurajez și să nu am incredere mare în mine.Dar acest lucru se repară cu timpul, și le sunt recunoscător celor din jurul meu pentru tot ce mi se oferă.
Alte lucruri negative, care de al lungul vieții au fost ca o sabie cu două tăișuri pentru mine sunt faptul că nu știu să accept o înfrăngere și lupt până la capăt, până când pierd tot și mă scufund cu tot cu mândria mea și faptul că sunt o persoană foarte emotivă ceea ce mă dezavantajează în momentele cruciale.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?:Ador ideea de a putea ajuta jucătorii, la rândul meu am fost ajutat și sunt încântat să îi ajut și pe ceilalți de-al lungul aventurii lor pe Kround.
Pentru mine serverul acesta nu înseamna doar o simplă joacă pe calculator,am aproape peste 150 de ore aici și deja consider tot progresul meu o poveste, de care imi voi amintii mereu când mă voi juca Minecraft și voi zâmbii.
Consider că, viața este prea frumoasă și scurtă să fim persoane rele și de aceea mă voi dedica să ajut pe oricine pot indiferent dacă voi fi sau nu acceptat.

► La ce nivel de experienta te consideri? [INCEPATOR, MEDIU, AVANSAT]: Sunt de părere că am un nivel cuprins intre mediu și avansat.

► Ai citit regulamentul?:Da și probabil că îl voi recitii din cauza emoțiilor de câteva ori.

► Poza cu orele jucate (scoreboard):

Spoiler

► Comentarii aditionale:Sper să fie totul in regulă, vă iubesc pe toți și dacă mă voi încadra in toate condițiile impuse ca să fiu acceptat, mă voi simții onorat să lucrez cu stafful și să fac parte din el!

2020-09-13_14.43.32.png

Cererea este chiar buna,pe server nu ai facut probleme,iti ofer o sansa.

Bafta!

#pro

Edited by vinX3
  • Like 1

2020-08-31_11.09.15.png

Discord:sebi#5689

Cererea este okay, ai câteva mute-uri dar nimic foarte grav. Succes. 

#pro

• Like 1

xvRiP33.png.5c0370422476c6fc99071ce3372f4d11.png

Cererea m-a atras foarte mult, esti un tip ok si cu bunul simt, meriti o sansa. Din partea mea ai un da si ne vedem in etapa urmatoare. Succes !

#pro

Edited by XMedu
  • Like 1

#pro

Cererea ta este bine structurata, ai câteva sancțiuni dar am observat ca ți ai schimbat comportamentul,ești activ pe server eu consider ca meriți o șansă. 

• Like 1

ExRsmiL.gif?noredirect

Ți-am urmărit progresul comportamentului și ți-ai mai revenit.

Cererea este atrăgătoare, are un aspect structurat ceea ce spune multe despre tine.

Să sperăm că te vei ține de acest comportament cald și în momentele grele.

#pro 

• Like 1

Salut!

Cererea este buna.

Consider ca meriti o sansa!

Succes!

#pro

• Like 1

asd2.jpg

Contacteaza un Admin pentru test.

#acceptat

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

We make the difference!

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...