Jump to content
Sign in to follow this  
RobertX

respins ► Prenume:Robert ► Nick:OnlySkills ► Varsta:14 ani  ► Primele 7 cifre din CNP:5100805 ► Tara/Oras:Romania /Cluj ► Discord:Robertică#6605 ► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):sunt un băiat sârguincios , ce imi pun ca scop incerc din puteri sa

Recommended Posts

► Prenume:Robert

► Nick:OnlySkills

► Varsta:14 ani 

► Primele 7 cifre din CNP:5100805

► Tara/Oras:Romania /Cluj

► Discord:Robertică#6605

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):sunt un băiat sârguincios , ce imi pun ca scop incerc din puteri sa devină realitate , hobby-ul meu este basketul și jocurile video . Mai  exact Minecraft . Joc mai exact din 2014 , acesta  a fost jocul copilariei mele si din acest motiv joc cu placere mai ales alături de o comunitate atât  de frumoasă. 

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: doresc sa fac parte din STAFF deaorece  doresc sa ajut jucatorii la nevoie și sa ajut  serverul sa ajunga  cat mai departe.

► La ce nivel de experienta te consideri? [INCEPATOR, MEDIU, AVANSAT]: ma consider  la un nivel de experienta  intre începător și mediu , dar sunt dornic sa învaț de la cei mai buni.

► Ai citit regulamentul?: l-am citit atent și am încercat sal înțeleg cât de bine pot

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://imgur.com/w70mucq

► Comentarii aditionale: Aș fi foarte recunoscător daca af face parte dintr-o comunitate așa frumoasă .

Daca ai 14 ani, cnp-ul nu e bun. Ar inseamna ca esti nascut in 2010, deci ai avea doar 10ani, nu 14. 

In cererea ta persista greselile de scriere. Inainte sa dai post, trebuia sa o verifici la sange.

La descrierea personala, exprimarea ta a fost ambigua de tot. Incearca sa fiu mai clar si sa folosesti semne de punctuatie.

Ai gresit pana si la titlu, unde tu ti-ai pus cererea.

#contra

40 minutes ago, JustAPotato said:

Daca ai 14 ani, cnp-ul nu e bun. Ar inseamna ca esti nascut in 2010, deci ai avea doar 10ani, nu 14. 

In cererea ta persista greselile de scriere. Inainte sa dai post, trebuia sa o verifici la sange.

La descrierea personala, exprimarea ta a fost ambigua de tot. Incearca sa fiu mai clar si sa folosesti semne de punctuatie.

Sintetizează cam tot, nu am nimic de adăugat. 

#contra

xvRiP33.png.5c0370422476c6fc99071ce3372f4d11.png

Ai spus ca ai 14 ani dar la CNP ai pus 10 adica anul 2010,ceea ce este total gresit.

In descrierea ta personala pot gasi multe greseli.

#contra

2020-08-31_11.09.15.png

Discord:sebi#5689

În primul rând.. Un CNP greșit cu vârsta pe care ai specificat-o, și greșeli gramaticale+ de asta exprimări greșite , iar titlul este greșit , trebuia să pui doar "Cerere Helper" Nu să copiezi tot. Mult noroc data viitoare!

#contra

3 hours ago, JustAPotato said:

#contra

pana si titlul e gresit man.... nu mai am nimic de adaugat. #contra

Primul lucru ..titlul cereri tale ...nu este bun ......CNP-ul este total gresit fata de varsta pe  care declari tu ca o ai...Descrierea este slaba si ai si greseli de exprimare ..Incearca pe viitor sa iti verifici mult mai bine inainte sa postezi.

#contra

Un CNP greșit cu vârsta pe care ai specificat-o, refa-o peste 72h. Mult succes.

#contra

#respins

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

We make the difference!

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...