Jump to content
Sign in to follow this  
AndreiMitica

acceptat Cerere helper

Recommended Posts

► Prenume: Andrei

► Nick: The_Kaike

► Varsta: 19

► Primele 7 cifre din CNP: 5010810

► Tara/Oras: Romania/Galati

► Discord: Andrei Mitica#0335

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Ma numesc Andrei, sunt din orasul Galati, student anul I la Facultatea de Automatica, calculatoare, inginerie electrica si electronica. Pot spune ca sunt o fire calma, cu cei 7 ani de acasa si glumet. Imi respect prietenii, colegii deoarece asa ne putem intelege cel mai bine. De asemenea nu fac glume proaste pana cand nu cunosc persoana respectiva sau putem spune ca avem o relatie de prietenie. Sunt foarte ambitios si punctual, imi place sa impartesc cunostintele cu altii.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Consider ca sunt destul de pregatit pentru a ocupa aceasta functie, deoarece am acumulat experienta necesara pentru a putea ajuta ceilalti jucatori cand intampina o problema.

► La ce nivel de experienta te consideri? [INCEPATOR, MEDIU, AVANSAT]: Mediu spre avansat.

► Ai citit regulamentul?: Desigur

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://prnt.sc/v8iao0

► Comentarii aditionale: Multumesc pentru timpul acordat!

Cererea este okay

#pro

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Cererea este decenta,iti ofer o sansa.

#pro

2020-08-31_11.09.15.png

Discord:sebi#5689

Bună! Pentru început vreau să îți spun că mă bucur că ai decis să aplici pe serverul nostru. Cererea ta este decentă, descrierea cât și motivul pus sunt bunicele. Pe server cât am fost eu online nu am văzut să cauzezi probleme, totuși puteai să fii mai activ pe chat puțin. Eu îți acord o șansă, succes!

#pro 

Contacteaza-ne pentru test.

#acceptat

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...