Jump to content
AlexBOOM44

acceptat Cerere Helper - AlexBOOM44

Recommended Posts

► Prenume: Alex

► Nick: AlexBOOM44

► Varsta: 13 ani si 11 luni

► Primele 7 cifre din CNP: 5070122

► Tara/Oras: Romania / Pitesti

► Discord: AlexBOOM44#2414

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Salut! Ma numesc Alex, am 13 ani si 11 luni , locuiesc in orasul Pitesti, oras mare si frumos..Sunt un baiat simplu, prietenos, calm si serios. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara, la un fotbal sau baschet... Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Imi place sa ascult muzica si sa vizionez multe filme. Imi plac filmele de actiune, SF-urile si comediile. Nu prea m-am omorat niciodata cu lectura, imi plac mai mult filmele. Ca sport prefer, Baschetul dar si Fotbalul. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. Rareori ma supar sau ma enervez. Amuzamentul este unul din hobby-urile mele, am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Ma integrez foarte repede in colectiv. Hobby-ul meu in ultimul timp a fost Minecraft-ul. In afara de Minecraft ma mai joc NFS World si SA:MP in general jocuri multiplayer pe care le pot juca impreuna cu prietenii mei. Sunt o persoana de incredere si comunicativa.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Am mai facut parte dintr-un alt STAFF, in care m-am implicat mult, cunosc regulamentul si stiu sa il aplic. Sunt activ zilnic, imi place comunitatea care  este una foarte buna, imi place sa ajut playerii mai ales pe cei care sunt la inceput si sa particip la dezvoltarea serverului. In orele pe care le-am petrecut pe server am invatat multe din greselile altora chiar si din ale mele.

► La ce nivel de experienta te consideri? [INCEPATOR, MEDIU, AVANSAT]: Mediu spre avansat

► Ai citit regulamentul?: Da.

► Poza cu orele jucate (scoreboard): https://imgur.com/a/O5Ivzst

► Comentarii aditionale: Multumesc de timpul acordat!

O cerere buna,zic ca meriti o sansa

#pro

2020-08-31_11.09.15.png

Discord:sebi#5689

Guest onuta

Cererea ta e ok. În schimb ai o pagină de sancțiuni...ceea ce mă face să mă îndoiesc de comportamentul tău. O să îți acord totuși o șansă.

#pro

Cererea arata bine. Nu stiu daca ti-ai schimbat comportamentul , deoarece vad ca ai o pagina de sanctiuni. Dar iti ofer o sansa.

PRO.png.4d2967868c4667797c09095828c9b646.png

Cu tot regretul nu te cred apt pentru functie

#contra

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

#contra 
Ai o pagina intreaga de sanctiuni.
image.png.060356f0cc33c6474ab66875d2e85d87.png

Nu cred ca meriti aceasta functie .

Echipament si casca
Parca am fi roboti

nocume.png                                    

Sa gresesti e omeneste desi ai o pagina de sanctiuni am sa iti ofer o sansa pe baza cereri si activitati tale

De la mine ai : #pro

image.png.c3cff03450d3d7669e3c7acbe1dfaec7.png

#pro

Incearca sa indrepti atitudinea.

semnatura woohoo.png  

yesyesyesyesyesye.PNG

Ai foarte multe sanctiuni, unele de luna asta si trecuta pentru limbaj, insa am vazut ca ajuti jucatorii, uneori chiar in locul helperilor.

Ai o singura sansa, nu o rata.

Contacteaza-ne pentru test.

#acceptat

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...