Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

respins Cerere Helper AlexHeisenberg/Ceausescu

Recommended Posts

► Prenume: Alex

► Nick:AlexHeisenberg dar sunt cunoscut sub Ceausescu

► Varsta:15 

► Primele 7 cifre din CNP:5050630

► Tara/Oras:Krefeld/Germania

► Discord:AlexHeisenberg#6869

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Sunt un baiat calm dar si exploziv pe o parte, sunt greu de enervat dar si cand ajung acolo iese prapad, am 15 ani, sunt clasa a 10-a ,merg la sala, imi place sa ies afara cu prietenii mei sa jucam fotbal sau handball sau basket conteaza de cum ma simt, imi place sa citest (in germana, nu ma prea descurc cu limba romana sunt de mult timp in germania si am inceput sa o uit) im place sa port conversatii lungi si sa mananc, pentru varsta mea sunt open minded dar am niste obiceiuri proaste, cum ar fi fumatul.. etc, nu doresc sincer sa intru in detalii.

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Vreau sa intru in STAFF findca sunt foarte activ si imi place sa ajut playerii, imi sta in fire sa fiu o persoana ajutatoare si chiar daca am cateva mute-uri de cand sunt pe server m-am cam maturizat si vreo sa le arat si celorlalti din staff ca sunt vrednic de pozitia de helper, plus de asta cred ca sunt capabil sa fiu helper

► La ce nivel de experienta te consideri? [INCEPATOR, MEDIU, AVANSAT]: Am mai fost helper dar merg spre un High incepator- Mid mediu

► Ai citit regulamentul?:Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard):https://imgur.com/a/P9Diei6

► Comentarii aditionale: Sper sa va placa cererea mea, e ultima, imi incerc si eu norocul o ultima data 😘

-------------------------------------------------------

Cererea este ok , dar ai foarte multe greseli gramaticale.

Pe server esti mereu pus pe pvp , ceea ce nu prea imi inspira incredere si seriozitate. Iar pe deasupra ai o pagina de punish , majoritatea pentru limbaj.

Intai incearca sa te schimbi si apoi sa vii cu o cerere.

Deocamdata: Contra.png.3117c66454a18dc258cecc5dcc3885bf.png

Guest onuta

In primul rand, ai o pagină de punishments, ceea ce îți reduce șansele de a deveni staff la 0. Pe de alta parte, esti imatur și nu știi a te exprima. Nu te văd prea curând în staff. Nu e nevoie să scrii nick-ul totuși, nu ți se cere asta.

#contra

Edited by onuta

1 hour ago, onuta said:

In primul rand, ai o pagină de punishments, ceea ce îți reduce șansele de a deveni staff la 0. Pe de alta parte, esti imatur și nu știi a te exprima. Nu te văd prea curând în staff. Nu e nevoie să scrii nick-ul totuși, nu ți se cere asta.

#contra

Stau in germania de 11 ani, nu am facut scoala in Romania, nu ai dori si sa imi dau un doctorat in limba Romana? spui ca nu stiu sa ma exprim? Normal, la mine in casa se vorbeste germana.... Don't comment until u know the other side of the story

#pro

Din cate am observat eu pare ca te-ai mai intrepdat putin din punct de vedere al comportamentului

Daca alexBOOM a primit o sansa, oricine merita 😂

• Haha 1

Ai prea multe sanctiuni pentru limbaj recente, cat ai si mute pentru RECLAMA.

Nu ai ce cauta in STAFF.

image.png

#respins

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...