Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

respins Cerere Helper AlexHeisenberg

Recommended Posts

► Prenume: Alex

► Nick: AlexHeisenberg

► Varsta:15

► Primele 7 cifre din CNP:5050630

► Tara/Oras:Krefeld/Germania

► Discord:AlexHeisenberg#6869

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte): Sunt un băiat modest, nu prea cauzez probleme, sunt înțelegător îmi place sa îmi ajut prietenii, merg la scoală în Germania, sunt clasa a 10-a, locuiesc în Germania de 11 ani și limba Romana am învățat-o Putin de la părintii mei și din filme, Îmi place sa ma joc în mare parte din zi sau sa fac activități fizice cum ar fi fotbalul handbalul basketul sau sa merg la sala, nu ma consider o persoana speciala sau un model în viata, cred ca sunt un simplu om care încearcă sa își trăiască viata cum Ii place, la scoală ma descurc foarte bine, excelez în matematica și Germana dar sunt ok la toate materiile în general

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Doresc sa fac parte din staff deoarece cred ca as fii un helper bun si pot dovedi asta.

► La ce nivel de experienta te consideri? [INCEPATOR, MEDIU, AVANSAT]: Mediu

► Ai citit regulamentul?:Da

► Poza cu orele jucate (scoreboard):https://imgur.com/a/oxM4W77

► Comentarii aditionale: Multumez pentru timpul acordat.

Iti dau o sansa, vreau sa vad cum te-ai descurca

#pro

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Guest onuta

Nu mi-am schimbat părerea despre tine. Sancțiunile tale imi intaresc îndoielile. Nu mi-a placut deloc comentariul tau la raspunsul meu de la ultima ta cerere, nu a fost necesar si ai dat dovada de imaturitate atat acolo, cat si pe server. Nu ai ce căuta in staff. Nu ai invatat absolut nimic de la cerererile trecute pana in momentul asta. 

#contra

Edited by onuta

După părerea mea, la punctul 8 nu ai exemplificat destul de bine de ce ai vrea sa faci parte din staff, ai zis ca vrei sa fii helper, dacă faci cerere, este clar ca vrei sa devii helper, nimic în plus? 

Iar la punctul 9 trebuia sa dai și niște argumente ca să vedem și noi ca tu chiar ai o experienta medie

Plus ca ai destul de multicele punishuri

Din partea mea, astăzi de la mine ai un #contra

image.png.7fd87acbeaaa1eefa0b62582dc658c46.png

#contra

Nu mai am ce adauga , motivele sunt mai sus.

semnatura.png.f22691008362b04330b0d15c6d18101f.png

yesyesyesyesyesye.PNG

Eu cred ca meriti o sansa. Ti-ai schimbat in bine comportamentul , ceea ce ma face sa iti dau o sanse.

Chiar vreau sa vad cum te descurci.PRO.png.4d2967868c4667797c09095828c9b646.png

Te-am vazut activ si vad ca insisti cu cererile,vreau sa vad cum te descurci!

De la mine ai: #pro 

On 12/28/2020 at 8:52 PM, AlexHeisenberg said:

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?: Doresc sa fac parte din staff deoarece cred ca as fii un helper bun si pot dovedi asta

Si daca iei Helper si stai degeaba nu rezolvi nimic. Nu am nevoie de decoratiuni in STAFF.

#respins

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...