Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

► Prenume:  Stefan

► Nick:  stefanvip1

► Varsta: 19

► Primele 7 cifre din CNP:   5010517

► Tara/Oras:  Braila

► Discord:  Stefan#4221

► Descriere personala (minim 50 de cuvinte):  Hey, salut, dupa cum ati citit mai sus, ma numesc Stefan. Momentan sunt la facultate si am destul de mult timp liber.   Ce pot spune,  cand am timp liber ma joc aprope orice. Minecraftul este unul din jocurile mele preferate deoarece este un joc linistit si ma relaxeaza. Pana acum am jucat pe diferite servere de minecraft, dar fara a ma implica prea mult in comunitate. Am vazut comunitatea Kround ca si o comunitate unita iar acest lucru m-a determinat sa ma implic in aceasta. 

► De ce doresti sa faci parte din STAFF?:   Vreau sa incerc lucruri noi si sa ajut la dezvoltarea comunitatii.

► La ce nivel de experienta te consideri? [INCEPATOR, MEDIU, AVANSAT]:  In minecraft, pot spune ca sunt avansat, insa pe partea de staff sunt incepator

► Ai citit regulamentul?:    Desigur.

► Poza cu orele jucate (scoreboard):image.thumb.png.e57d30060405d32029a56e4b97a695fa.png

► Comentarii aditionale: In incheiere, ce pot spune, abia astept sa lucrez cu voi.

Guest onuta

Cererea ta este ok si esti activ pe server. Cât despre punishment-uri, ai avut o perioadă în care ai luat câteva, dar observ că în ultimul timp te-ai liniștit. Sunt dispusă să îți dau o șansă. 

#pro

Cererea este buna, nu pot comenta despre activitate pentru ca vad ca joci Survival, si nu prea intru acolo insa ai un history decent. Meriti o sansa. #pro

Succes!

• Like 1

marius.png

#contra

Comportamentul tau nu da dovada de maturitate. Acuma cateva zile faceai revolta pe chat. Eu zic sa dai dovada de seriozitate si sa fac o alta cerere peste 3 zile.

• Like 1

semnatura.png.f22691008362b04330b0d15c6d18101f.png

yesyesyesyesyesye.PNG

Spamezi pe helpop in mod repetat si intenționat. 

Nu esti potrivit sa fii staff 

#contra

• Like 1

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Ai 19 ani, ceea ce da dovada de maturitate, cat despre ce a zis Miha4la si Steiner, ca faci revolte pe chat si scrii in helpop aiurea, sper sa fi fost doar o necunostinta si ca nu se va mai repeta. Cat despre punishuri, nu ai mai avut de ceva zile, ceea ce imi da de banuit ca te-ai calmat.

Sunt curios cum te-ai descurca cu gradul : #pro

• Like 1

image.png.7fd87acbeaaa1eefa0b62582dc658c46.png

Nu imi pot da seama din descrierea ta cum esti tu ca persoana , iar din ce am vazut pe joc comportamentul tau lasa de dorit.

Contra.png.3117c66454a18dc258cecc5dcc3885bf.png

• Thanks 1

Multi oameni mi-au spus ca le-ai dat trap,nu cred ca esti potrivit pentru aceasta functie

#contra

• Haha 1

2020-08-31_11.09.15.png

Discord:sebi#5689

Nu imi inspiri maturitate prin comportamentul de pe server,nu te-ai descris ca persoana!

De la mine ai: #contra 

#contra

Tu cu comportamentul tau vrei sa faci parte din staff ?

#respins

#closed

unknown-1.png20181209-213752.jpg64358493-432209170954903-186996468835627IMG-20190908-232253.jpgdN6zd7s.pngimage0.jpgIMG-20200618-144726-048.jpgreceived-2694663854120103.jpg

Discord: discord.kround.ro

DENISIE2-png-e5534db62f4dd3fe7538723bb12

------------------------------------------

Goofies want my spot, but they don't deserve it. 

------------------------------------------

|

unknown.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...