Jump to content
Comunitatea KROUND s-a inchis, forumul a ramas online doar ca arhiva! ×

Recommended Posts

Nick:georgecopilull
Varsta:13
Discord:Georgel2020
Gradul dorit:Helpar
Descriere: sunt un baiat de treaba glumet am cei 7 ani de acasa . Imi respect prieteni familia pentru ca ei ma ajuta prin metode dificile.
La ce crezi ca ne poti ajuta?: Va pot ajuta prin activitatea mea sunt on 24 din 24 si va pot ajuta prin alte metode.
Dece crezi ca meriti acest grad?: pentru ca sustin servarul si stiu ce este o functie pe un servar.
Alte detalii: )))))
Explica notiunile:
spam -acel mesaj trimis de 3 ori la rand
off-topic -mesaje care nu au legatura cu sectiunea.

post-hunt -cand cineva urmareste sa l scoata pe cineva din staff facand ce a mai mica mica greseala

Guest onuta

Nu iau in considerare cererea ta

#contra

#contra

Neseriozitate.

semnatura.png.f22691008362b04330b0d15c6d18101f.png

yesyesyesyesyesye.PNG

Asta este modelul de aplicatie pentru grad pe forum 

#contra

glPIEIW.png                                                                                                                                                                                                           "You should beware of men who take their orders from the gods."

Discord: Steiner#7516

Nu ai varsta necesara,ai gresit cererea,de gramatica nu mai am ce spune!

#contra 

• qSeek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Kround este o comunitate de gaming fondata in anul 2017 cu scopul de a aduce jucatorilor o experienta unica dar placuta alaturi de multi alti jucatori de prin toata lumea.

• Create New...